Komentāri

Automašīnas kompānija Audi izdomājusi ļoti neierastu veidu, kā spēlēt peintbolu. Tā saviem 2013. gada RS4 Avant modeļiem piestiprināja peintbola ložmetējus, un divi piloti savā starpā sacentās, kuru ekskluzīvo automobili ar krāsu nosmērēs vismazāk. 

Šobrīd jauna ekskluzīvā automobiļa cena ir virs 75 tūkstošiem eiro, tomēr lietotu šādu modeli iespējams nopirkt arī lētāk. Sacensībās, kurās abi piloti iztērēja ļoti daudz peintbola krāsu bumbiņu, uzvarēja baltā Audi RS4 automašīnas vadītājs. Interesantais duelis notika slēgtā paviljonā, īpaši izveidotā trasē, ļaujot jaudīgajiem spēkratiem kārtīgi izpausties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl