Komentāri

Smieklīgu avāriju Ķīnas Grand Prix kvalifikācijā piedzīvojis F1 pilots Niko Hulkenbergs, kuram pēkšņi trases vidū pa gaisu aizlidoja ritenis. Vēl avārijā iedzīvojās arī Paskāls Verleins, ietriecoties aizsargbarjerā.

Iespējams, ka par šādu komandas tehnisko darbinieku novīdību Force India braucējs Hulkenbergs saņems sodu gaidāmajās sacensībās. Pēc negadījuma par acīmredzamo vācu sportists paziņoja komandai. “Tad nu gan jaunums,” smejoties sacīja komentētājs Ģirts Timrots. Kvalifikācijā triumfēja Rosbergs, kurš uzvarēja sezonas pirmajos divos posmos Austrālijā un Bahreinā. Vācietis aiz sevis atstāja austrālieti Danielu Rikjardo no Red Bull vienības un abus Ferrari pilotus – Kimi Raikonenu un Sebastianu Fetelu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Verleina un Hulkenberga avārijas Ķīnas GP kvalifikācijā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl