Komentāri

MotoGP Moto2 klasē Argentīnas posmā uzvaru izcīnījis Ajo Motorsport braucējs Džonatans Zarko, kurš par 1,3 sekundēm pārspēja Federal Oil Gresini komandas britu braucēju Semu Lēvu. Tikmēr trešo vietu ieņēma vācu braucējs Jonass Folgers.

Argentīnā braucējus sagaidīja visai slapja un lietaina trase, taču Zarko interesantajās sacensībās spēja pārspēt kopvērtējuma konkurentu Lēvu, tikmēr līderis Tomass Luthi ieņēma zemo septīto vietu. Kopvērtējumā Luthi ir 34 punkti, bet pateicoties triumfam Argentīnā, Zarko ar 29 punktiem pakāpies uz otro vietu, bet trešais ar 27 punktiem ir Lēvs.

VIDEO: grūtos apstākļos Argentīnā Moto2 klasē uzvar Džonatans Zarko

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl