VIDEO: Fetels ”nones” Raikonena formulu, Hamiltonam aizlido antispārns

Komentāri

F1 Ķīnas Grand Prix izcīņas pirmajā aplī sadursmi piedzīvojuši abi Ferarri komanda piloti. Sebastians Fetels burtiski ”nonesa” Kimi Raikonena formulu, bet pērnās sezonas čempions Hamiltons palika bez priekšējā antispārna.

Sacensību startā līderpozīcijā izvirzījās Daniels Rikjardo no Red Bull komandas, kurš kvalifikācijā bija otrais. Tikmēr abi Ferrari piloti Fetels un Kimi Raikonena pēc Kvjata bīstama manevra piedzīvoja sadursmi, bet iepriekšējo divu sezonu čempions Luiss Hamiltons no Mercedes vienības palika bez priekšējā antispārna. Pēc sadursmes trasē devās drošības mašīna, cietušie spēkrati devās uz boksiem, bet brīnumainā kārtā sacensības turpināja visas 22 mašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Fetels ieskrien komandas biedra formulā

Pēc pirmajiem trim apļiem Rosbergs no Rikjardo pārņēma līderpozīciju, bet 12.aplī otrajā pozīcija izvirzījās Kvjats. Līdz finišam līderu trio izjauca vienīgi Fetels, kuram izdevās pacelties uz otro pozīciju. Ceturto vietu šajās sacensībās ieņēma Rikjardo, piektais bija Raikonens, bet pirmo sešinieku noslēdza Williams pieredzējušais brazīliešu pilots Felipe Masa.

Lasi vēl