Komentāri

Vācijas pilots Sebastians Fetels no Ferrari komandas svētdien saņēma desmit sekunžu sodu par bīstamu manevru, kas nozīmēja, ka viņš no iegūtās trešās vietas Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas 19.posma – Meksikas Grand Prix – sacensībās atkritis uz piekto.

Sākotnēji trešais bija Nīderlandes braucējs Makss Verstapens (Red Bull), taču viņš sacīkstes gaitā pēc viena līkuma saīsināšanas nepalaida garām Fetelu, tāpēc pilotam tika piemērots piecu sekunžu sods, kas viņu atmeta uz piekto pozīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzreiz pēc finiša līnijas Fetels komandas rācijā veltīja rupjus vārdus gan Verstapenam, gan sacensību direktoram Čārlijam Vaitingam, turklāt vācieša lamāšanās bija dzirdama arī televīzijā. Pats Verstapens izteicās, ka viņam pēc līkuma nogriešanas nav bijusi nepieciešamība atdot savu vietu Fetelam, jo nobrauktā distance no tā nav samazinājusies.

VIDEO: Fetels gandrīz visas F1 pasaules priekšā rupji nolamā sacensību direktoru

“Domāju, situācija ir līdzīga tai, kādu sacensību pirmajā līkumā piedzīvoja Hamiltons, izbraucot no trases. Es netiku ne pie kādas priekšrocības, attālums starp mums bija tieši tāds pats, tāpēc tas viss ir absurdi,” pēc sacensībām teica Verstapens. “Arī Fetela rīcība ir smieklīga. Viņš jau neskaitāmas reizes ir izmantojis ļoti sliktus izteicienus.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl