Komentāri

Vācijas pilots Sebastians Fetels no Ferrari komandas svētdien saņēma desmit sekunžu sodu par bīstamu manevru, kas nozīmēja, ka viņš no iegūtās trešās vietas Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas 19.posma – Meksikas Grand Prix – sacensībās atkritis uz piekto.

Sākotnēji trešais bija Nīderlandes braucējs Makss Verstapens (Red Bull), taču viņš sacīkstes gaitā pēc viena līkuma saīsināšanas nepalaida garām Fetelu, tāpēc pilotam tika piemērots piecu sekunžu sods, kas viņu atmeta uz piekto pozīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzreiz pēc finiša līnijas Fetels komandas rācijā veltīja rupjus vārdus gan Verstapenam, gan sacensību direktoram Čārlijam Vaitingam, turklāt vācieša lamāšanās bija dzirdama arī televīzijā. Pats Verstapens izteicās, ka viņam pēc līkuma nogriešanas nav bijusi nepieciešamība atdot savu vietu Fetelam, jo nobrauktā distance no tā nav samazinājusies.

VIDEO: Fetels gandrīz visas F1 pasaules priekšā rupji nolamā sacensību direktoru

“Domāju, situācija ir līdzīga tai, kādu sacensību pirmajā līkumā piedzīvoja Hamiltons, izbraucot no trases. Es netiku ne pie kādas priekšrocības, attālums starp mums bija tieši tāds pats, tāpēc tas viss ir absurdi,” pēc sacensībām teica Verstapens. “Arī Fetela rīcība ir smieklīga. Viņš jau neskaitāmas reizes ir izmantojis ļoti sliktus izteicienus.”

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl