Komentāri

Latviešu braucējs Dāvis Ivanovs būs viens no desmit latviešu sportistiem, kurš sestdien un svētdien Zelta zirgs trasē Ķegumā aizstāvēs Latvijas godu pasaules motokrosa čempionātā. LNT žurnālists Lauris Lizbovskis devās ciemos pie Dāvja, lai noskaidrotu viņa gatavību sacensībām.

Motokrosa braucējs uzsvēra, ka sacensībās gaidāma liela konkurence, jo viņa pārstāvētajā MXGP klasē nav vecuma ierobežojumi. Tas nozīmē, ka tur pulcējas labākie pasaules sportisti. “Ja tu vari ar kādu no viņiem cīnīties, tad tas jau ir daudz,” uzsvēra Ivanovs.  MXGP klases sportists iezīmēja, ka ļoti svarīgi ir sacensībās iegūt punktus: “Būtu ideāli, ja abos braucienos varētu iebraukt punktos.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl