VIDEO: Biķerniekos atklāta jaunā rallijkrosa trase

Pievienot komentāru
VIDEO: Biķerniekos atklāta jaunā rallijkrosa trase
LNT

Biķernieku Kompleksajā Sporta Bāzē ceturtdien oficiāli tika atklāta jaunā rallijkrosa trase, kur jau oktobra sākumā sacenstīsies pasaules ātrākie braucēji.

Pasaules čempionāta Latvijas posms turpat Biķernieku trasē tika prezentēts pagājušā gada vasarā, kad Rīgā viesojās arī Pasaules čempions rallijkrosā – Peters Solbergs, bet reālie jaunās trasē būvdarbi sākās 2016. gada pavasarī un tika pabeigti nepilnu piecu mēnešu laikā.

Šodien svinīgā rallijkrosa trases atklāšana pulcēja mūsu valsts un iesaistīto ministiriju augstākā amatpersonas, kā arī galvenos projekta atbalstītājus, kuri vēlāk iepazina trasi sēžoties jaudīgajās Super Cars automašīnās, kopā ar abiem mūsu Pasaules čempionāta dalībniekiem – Reini Nitišu un Jāni Baumani.

Foto

Video

Mūsu autosportisti neslēpj, ka veidojot trasi vērā ņemti arī viņu ieteikumi un ar gala rezultātu un trases kvalitāti ir ļoti apmierināti.

Pirmās sacensības jaunajā Biķernieku rallijkrossa trasē notiks jau šajā nedēļas nogalē, kad šeit pulcēsies Ziemeļeiropas zonas braucēji – savu dalību apstiprinājuši arī abi ātrākie latvieši, bet līdz galvenajam notikumam – Pasaules čempionātam, jāpaciešas vēl 70 dienas.