VIDEO! Baumanis – šajā nedēļas nogalē iegūtās sajūtas ir fantastiskas!

Komentāri

Lielākās autosporta sacensības, kas līdz šim notikušas Latvijā, noslēgušās ar deviņkārtējā Pasaules čempiona – Sebastiana Lēba uzvaru, bet abi ātrākie Latvijas piloti aizcīnījās līdz pusfinālam. Tikmēr mūsu braucējs Jānis Baumanis, neskatoties uz tehniskajām ķibelēm, bija priecīgs par posmā iegūtajām emocijām.

“Ja paņemtu to, kas bija pirms pusfināla, tad īstenībā ir baigais prieks. Bijām ātrāki par visiem Lēbiem, Blokiem, Solbergiem, kā arī uzvarējām vienā braucienā. Tās sajūtas, kas kopumā šajā nedēļas nogalē iegūtas, ir vienkārši fantastiskas, ” sacīja Baumanis , kuram sacensības beidzās pusfināla pirmajā aplī ar salauztu automašīnas stūres iekārtu.

Tikmēr Reinis Nitišs nespēja turēt līdzi līdriem un finišēja piektais. Ātrākais šajā braucienā bija Lēbs, kurš vēlāk uzvarēja arī finālā, apsteidzot sezonas kopvērtējumā līderi – Matiasu Ekstromu un izcīnot savu pirmo uzvaru rallijkrosa Pasaules čempionātā!

VIDEO! Baumanis – šajā nedēļas nogalē iegūtās sajūtas ir fantastiskas!

Neveiksmīgas sacesnības Rīgā aizvadīja divkārtējais čempions – Petrs Solbergs, kurš kopvērtējumā ir noslīdējis uz trešo vietu.
Līdz sezonas noslēgumam atlikuši vēl divi posmi – Vācijā un Argentīnā.

FOTO: Pasaules čempionāta posms Rīgā

Lasi vēl