Komentāri
VIDEO: ar testa ātrumposmu šodien sākas rallijs Kurzeme 2015
Foto: AIGARS TĪDMANIS, GO4SPEED

Ar rallija sacensību testa ātrumposmu Aizputes novada Kalvenes pagastā ceturtdien, 27. augustā, plkst. 18.00 sākas Ātruma festivāls – rallijs Kurzeme 2015, kura centrālais notikums ir Baltijas valstīs senāko autorallija sacensību rallija Kurzeme 50 gadu jubilejas svinības.

Kļuvis zināms, ka ar 1. starta numuru trasē dosies Latvijas rallija čempionāta līderi LRC2 ieskaitē, igauņa Sīma Plangi ekipāža. Ar 2. numuru startēs Latvijas čempions Jānis Vorobjovs, bet vēl viena mūsu rallija zvaigzne Mārtiņš Svilis brauks ar 3. numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Testa ātrumposms neietekmē vietu sadalījumu sacensību noslēgumā, taču tā ir pēdējā iespēja sportistiem pirms sacensībām pārbaudīt savus spēkus un tehniku kaujas apstākļos, kā arī salīdzināt savu sniegumu ar konkurentiem, tāpēc rallija ekipāžas šajā ātrumposmā brauc ar pilnu jaudu, un skatītāji noteikti redzēs atraktīvas sānslīdes,” stāsta Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015” direktors Uldis Hmieļevskis.

Ātruma festivāla – rallija Kurzeme 2015 atklāšanas ceremonija notiks piektdien, 28. augustā, plkst. 16.00 pie koncertzāles Lielais dzintars, savukārt Ātruma festivāls noslēgsies svētdien, 30. augustā, ar standartautomobiļu sacensībām Liepājas pilsētas ātrumposma teritorijā.

FOTO: rallijs Kurzeme 2014

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl