Komentāri

Nīderlandes braucējs Makss Verstapens ceturtdien atvainojās Pirmās formulas (F1) tiesnešiem par viņus apvainojošiem komentāriem pēc iepriekšējā etapa.

Pagājušajā svētdienā Ostinas trasē ASV notikušajā sezonas 17.posmā “Red Bull” braucējs Verstapens pēdējos līkumos apdzina “Ferrari” braucēju Kimi Raikonenu no Somijas, pakāpjoties uz trešo vietu tomēr šajā epizodē viņš ar visiem četriem riteņiem izbrauca ārpus trases, tāpēc saņēma piecu sekunžu sodu, jaunumus uzzinot neilgi pirms gaidāmās kāpšanas uz goda pjedestāla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam Verstapens pauda, ka sacensību tiesneši nogalina šo sporta veidu, bet lēmumu esot pieņēmis idiots. “Mums bija lieliska sacīkste, bet stulbie tiesnešu lēmumi nogalina F-1,” nikns bija Verstapens, kurš sacensības sāka tikai no 17.vietas. “Tur ir viens idiots, kurš vienmēr pieņem lēmumus, kas ir vērsti pret mani.”

Video: ASV sacensību labākie momenti un Raikonena-Verstapena duelis

Ceturtdien notikušajā preses konferencē pirms Meksikas posma Verstapens atzina, ka joprojām jūtas tāpat, tomēr nožēloja savus izteikumus emociju uzplūdā. “Pēc sacīkstes emocijas bija augstas, jo tiku noņemts no goda pjedestāla, bet uzskatu, ka biju pelnījis tur kāpt,” pauda Nīderlandes braucējs. “Domāju, ka sods nebija korekts, jo visi vairākos līkumos brauca ārā no trases. Tā darīja daudzi braucēji.”

“Tāpat domāju, ka skatītājiem patika šī epizode. Tas bija lielisks manevrs, bet tad viņi pasaka, ka ieguvi priekšrocības,” teica Verstapens. “Es, protams, varēju izmantot citus vārdus, tomēr biju dusmīgs. Necentos kādu aizvainot, citādāk būtu nosaucis konkrētu vārdu.”

Vēlāk Verstapens veica komentāru arī savā “Instagram” kontā. “Vēlos vēlreiz atvainoties par valodu, ko izmantoju pēc ASV posma. Komentāri tika izteikti emociju karstumā. Zinu, ka tie bija nepiemēroti, bet tas nebija veltīts kādai konkrētai personai,” rakstīja sportists. “Ceru, ka varam virzīties uz priekšu un izbaudīt sacīkšu nedēļas nogali.”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl