Verstapens pārspēj Hamiltonu un ASV GP startēs no pirmās vietas

AFP/SCANPIX

“Red Bull” pilots Makss Verstapens sestdien bija ātrākais F1 pasaules čempionāta 17.posma ASV “Grand Prix” kvalifikācijā un devīto reizi sezonā startēs no “pole position”.

Verstapens savā pēdējā lidojošā aplī par 0,209 sekundēm pārspēja septiņkārtējo pasaules čempionu Luiss Hamiltonu. Abi titula pretendenti septīto reizi sezonā aizņēma pirmo starta rindu.

Trešo un ceturto vietu kvalifikācijā ieņēma favorītu komandas biedri Serhio Peress un Valteri Botass.

“Mercedes” otrais numurs startēs devītais, jo pēc divām sacīkstēm atkal ir mainīts Botasa formula dzinējs, un viņš saņēma piecu starta vietu sodu.

Kvalifikācijā nākamās vietas ieņēma “Ferrari” piloti Šarls Leklērs un Karloss Sainss, kam sekoja abi “McLaren” braucēji Daniels Rikjardo un Lando Noriss.

Čempionāta kopvērtējumā Verstapenam ir 262,5 un Hamiltonam 256,5 punkti. Tālāk seko Botass ar 177, Lando Noriss ar 145, Karloss Sainss ar 116,5 un Šarls Leklērs 116 punktiem.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Rīgas ”Dinamo” piedzīvo minimālu zaudējumu pret Maskavas CSKA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Cibuļskis par sitienu Freibergam metas pārmācīt "Ak Bars" uzbrucēju Gluhovu

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" gaida nopietns pārbaudījums - CSKA arī šosezon ir viens no spēcīgākajiem KHL klubiem

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

"Liverpool" otro nedēļu pēc kārtas iesit četrus vārtus un sagrauj "Southampton"

Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere - noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti