Komentāri
Verstapens nākamajā F1 posmā aizstās avārijām bagāto Kvjatu
Foto: LAPRESSE/SCANPIX

F1 braucējs Makss Verstapens nākamajā posmā aizstās avārijām bagāto Red Bull komandas sportistu Daņilu Kvjatu, turpretim krievu braucējs sēdīsies pie Toro Roso formulas stūres.

Krievijas Grand Prix Red Bull komandas braucējs divas reizes saskrējās ar Ferrari pilotu Sebastianu Fetelu, kas izraisīja vācieša izstāšanos. Komanda lēmusi, ka Spānijas posmā Kvjats un Verstapens samainīsies vietām, proti, nīderlandietis sēdīsies pie Red Bull formulas stūres, savukārt krievu braucējs startēs ar Toro Roso spēkratu. “Atrodamies unikālā pozīcijā, jo visiem četriem Red Bull un Toro Roso komandas braucējiem ir līgumi ar Red Bull. Tas mums ļauj brīvību pārvietot sportistus no vienas komandas uz otru,” sacīja Red Bull vadītājs Kristians Horners.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl