Komentāri
Vai Verstapena veiksmes stāsts turpināsies arī Brazīlijas Grand Prix?
Foto: AFP/SCANPIX

Luiss Hamiltons jau kronēts par jauno pasaules čempionu, vēl agrāk “Mercedes” tika pie sava ceturtā Konstruktora kausa pēc kārtas, tomēr ne mirkli nevajadzētu šaubīties par nepiekāpīgu cīņu Interlagosas trasē.

Tieši otrādi. Kopš vasaras brīvlaika “Red Bull” ir izcīnījuši vairāk punktu par “Ferrari”, un Maksa Verstapena kontā ir uzvaras Malaizijā un Meksikā. Par uzvaru Brazīlijā pilnīgi droši cīnīsies visu trīs spēcīgāko komandu – “Mercedes”, “Ferrari” un “Red Bull” – piloti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģirts Timrots, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Čempioni noskaidroti, bet nav neviena, kurš tādēļ mazāk ilgotos pēc uzvaras. Traka, īsa trase ar 40 metrīgiem kāpumiem un kritumiem, 800 metri virs jūras līmeņa rada pamatīgu slodzi motoriem, negaidītas laika apstākļu maiņas pārsteidz komandu taktiķus, un gandrīz katram no pilotiem, ir ko atcerēties par Brazīlijas GP – pietiek jau ar Hamiltonu, Fetelu un Verstapenu!”

 

Brazīlijas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Piektdien, 10.novembrī, 13:55 F1 Brazīlijas GP 1.treniņbraucieni

·     Piektdien, 10.novembrī, 23:00 F1 Brazīlijas GP 2.treniņbraucieni

·     Sestdien, 11.novembrī, 19:15 F1 Brazīlijas GP 3.treniņbraucieni

·     Sestdien, 11.novembrī, 17:55 F1 Brazīlijas GP kvalifikācija

·     Svētdien, 12.novembrī, 17:50 F1 Brazīlijas GP

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl