Komentāri
Vai Vācijā Markess revanšēsies Rosi par zaudējumu Asenē?
Foto: EPA/LETA

Pēc uzvaras Nīderlandes Grand Prix Asenē, Valentīno Rosi pasaules čempionāta kopvērtējumā atkal palielinājis pārsvaru pār savu Yamaha komandas biedru Horhi Lorenco līdz 10 punktiem. Vācijā noteikti gaidāma arī ļoti nopietna abu Honda braucēju cīņa par uzvaru – pēdējo piecu gadu laikā Marks Markess Saksenringā uzvarējis divas, Dani Pedrosa trīs reizes.

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Aizvadītie astoņi posmi un šā brīža kopvērtējums ir pamatīgi saasinājis intrigu MotoGP klasē. Četras fenomenālas Lorenco uzvaras pēc kārtas, tad Rosi megauzvara pār Markesu pēdējā Asenes pagriezienā… Katram no titula pretendentiem šajā sezonā ir bijuši gan vājuma, gan pacēluma mirkļi. Iespējams un cerams, ka jau šosvētdien vēsturiskā Saksenringas trase piedzīvos kārtējo bezkompromisa sacīksti, kurā par uzvaru cīnīsies Rosi, Lorenco un Markess. Turklāt iespējami mainīgie laika apstākļi liks braucējiem ar pilnu atdevi strādāt trasē jau no pirmajiem piektdienas treniņbraucieniem. Moto3 un Moto2 klasēs to stabilajiem līderiem Kentam un Zarko būs jāturpina pierādīt savu vadošo pozīciju pamatotību daudzajiem  sāncenšiem, kuri ir tikpat ātri, bet ne tik stabili.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”‘Pēc neviennozīmīgās uzvaras Asenes trasē Valentīno Rosi dodas uz Saksenringu ar desmit punktu pārsvaru čempionāta kopvērtējumā pār savu komandas biedru Horhi Lorenco. Tieši starp abiem Yamaha braucējiem visdrīzāk izšķirsies šā gada čempiona tituls, tomēr Asene pierādīja, ka mūs gaida daudz vairāk intrigu nekā tikai divu komandas biedru cīņa. Marks Markess pēc paša vārdiem ir atmetis cerības uz titulu, tomēr pēc incidenta pēdējā līkumā pēdējā aplī Asenē viņš noteikti vēlas pārspēt Rosi vēl krietni vairāk nekā jebkad iepriekš. Preses konference pēc iepriekšējā posma finiša parādīja, ka arī Markess un Rosi, lai arī kā cienītu viens otru, ir nonākuši pretējās ierakumu pusēs un mums atliek cerēt, ka jau Saksenringā tas nodrošinās aizraujošu cīņu trasē. Parasti gandrīz nepieminu Dani Pedrosu, tomēr šoreiz augumā mazais spānis ir pelnījis labu vārdu – jau Asenē viņš bija ļoti ātrs, bet Saksenringā Pedrosa tradicionāli ir neapturams – 4 uzvaras MotoGP klasē un vēl divas 250cc.”

MotoGP Vācijas Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 10.jūlijā

10:45 MotoGP Vācijas GP. MotoGP. 1. treniņbraucieni.

14:05 MotoGP Vācijas GP. Moto3. 2. treniņbraucieni

14:55 MotoGP Vācijas GP. MotoGP. 2. treniņbraucieni.

16:00 MotoGP Vācijas GP. Moto2. 2. treniņbraucieni.

Sestdien, 11. jūlijā

10:45 MotoGP Vācijas GP. MotoGP. 3. treniņbraucieni.

13:30 MotoGP Vācijas GP. Moto3. Kvalifikācija.

14:25 MotoGP Vācijas GP. MotoGP. 4. treniņbraucieni.

15:05 MotoGP Vācijas GP. MotoGP. Kvalifikācija.

16:00 MotoGP Vācijas GP. Moto2. Kvalifikācija.

Svētdien, 12. jūlijā

11:50 MotoGP Vācijas GP. Moto3.

13:10 MotoGP Vācijas GP. Moto2.

14:50 MotoGP Vācijas GP. MotoGP.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl