Komentāri
Vai Tais Vofindens jau Polijas spīdveja Grand Prix spēs nodrošināt čempiona titulu?
Foto: EPA/LETA

Sestdien, 3.oktobrī, Viasat Sport Baltic piedāvā Pasaules čempionātu spīdvejā – Polijas Grand Prix Toruņas trekā, kur kārtējo soli pretī savam otrajam titulam centīsies spert 2013.gada pasaules čempions brits Tais Vofindens. Nenokavē spīdveju tikai Viasat Sport Baltic kanālā!

Polijas Grand Prix ir Pasaules čempionāta divpadsmitais un priekšpēdējais posms. Pēc uzvaras Zviedrijas Grand Prix pagājušajā sestdienā Stokholmas Friends Arēnā, tuvu savam otrajam titulam ir brits Tais Vofindens. Otrās vietas īpašnieks, čempiona titula īpašnieks amerikānis Gregs Henkoks atpaliek 25 punktus, bet vēl 13 punkti mazāk ir trīskārtējam pasaules čempionam dānim Nikijam Pedersenam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Līdz spīdveja pasaules čempionāta Grand Prix seriāla beigām ir atlikuši vairs tikai divi posmi un ļoti tuvu savam otrajam titulam ir brits Tais Vofindens. Pirms priekšpēdējā posma sacensībām Toruņā līderis par 25 punktiem apsteidz savu tuvāko konkurentu un pagaidām vēl titula īpašnieku amerikāni Gregu Henkoku. Ja pirms pēdējā posmā Vofindens saglabās vismaz 22 punktu pārsvaru, tad viņu jau pēc sestdien vakarā varēs apsveikt ar titula atgūšanu. No Henkoka par 13 punktiem atpaliek dānis Nikijs Pedersens, no Pedersena par 10 punktiem – viņa tautietis Nīlss Kristians Iversens, tā ka izšķirīgā spēkošanās par sudraba un bronzas medaļām būs sestdien Toruņā un oktobra pēdējā sestdienā Melburnā. Sīva ir spēkošanās par vietas saglabāšanu pirmajā astoņniekā, kas garantēs piedalīšanos 2016. gada GP seriālā. Pašreiz astotais ir austrālietis Kriss Holders, no kura par 10 punktiem atpaliek dānis Mihaels Jepsens Jensens un par 14 punktiem – vēl viens dānis Peters Kildemands.”

Pasaules čempionāts spīdvejā kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien:

21:25 PČ spīdvejā. Polijas Grand Prix

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl