Vai Pirmā formula ir seismisku pārmaiņu priekšā – Fetela un Hamiltona rokāde starp “Ferrari” un “Mercedes”?

1 komentārs
Vai Pirmā formula ir seismisku pārmaiņu priekšā – Fetela un Hamiltona rokāde starp “Ferrari” un “Mercedes”?
XPB IMAGES

Neatkarīgi no oficiāliem noliegumiem britu mediji pieļauj iespēju, ka Sebastiana Fetela pārsteidzošā aiziešana no “Ferrari” var beigties ar rokādi ar Luisu Hamiltonu un nonākšanu “Mercedes” komandā.

Luiss Hamiltons nekad nav slēpis, ka ka ir sapņojis par braukšanu ar “Ferrari”. Jeb precīzāk – agrāk neslēpa, bet pēdējā laikā apgalvo, ka tāda sapņa viņam nav bijis. Viņš jau šobrīd esot savā sapņu komandā – “Mercedes”.

Šāda rokāde daudziem būtu sapņu scenārijs. F1 fani Itālijā būtu laimīgi. Vācieši būtu sajūsmā par Fetelu pie “Mercedes” stūres. Tomēr šādam scenārijam ir viens un diezgan pamatīgs šķērslis.

Hamiltonam pie Sudrabu Bultu stūres ir vairāk nekā labas izredzes kļūt par visu laiku dižāko F1 pilotu. Luisam šobrīd ir tikai par vienu titulu mazāk kā Mihaelam Šumaheram – attiecīgi seši un septiņi pasaules čempionu tituli. Skaidrs, ka ar “Ferrari” ko tādu sasniegt būs ievērojami sarežģītāk.

Mēs varam nedaudz atgriezties pie tēmas par vācieti “Mercedes” komandā. “Sebastians ir izcils pilots, liela personība un vērtība jebkurai F1 komandai,” saka “Mercedes” boss Toto Volfs.

F1 pasaulē, kur katrs vārds var kaut ko nozīmēt un var arī nenozīmēt, komandu vadītāji parasti rūpīgi izvēlas, ko teikt publiskajā telpā.

Tāpat kā izvēlas cilvēkus ar kuriem tikties. Īpaši jau tādi vīri kā Džons Elkans, leģendārā Džanni Anjelli mazdēls un kopā ar “Ferrari” arī visa lielā “Fiat Chrysler” koncerna vadītājs. Kurš pēc pagājušās sezonas tikās ar Luisu Hamiltonu.

Starp visiem ‘ja’ un ‘varbūt’ ir daži dzelžaini fakti. Pēc 2020.gada sezonas Fetels ir bez līguma. Tāpat kā Hamiltons.

Un tagad Volfs, kurš atzīst, ka viņa komandas prioritātes ir līgumu noslēgšana ar Hamiltonu un viņa komandas biedru Valteri Botasu, saka, ka nevar ignorēt situāciju ar Sebastianu Fetelu.

Nav dūmu bez uguns. Īpaši jau Pirmajā formulā.