Vai Niko Rosbergs Brazīlijā izcīnīs savu pirmo F1 čempiona titulu?

Pievienot komentāru
Vai Niko Rosbergs Brazīlijā izcīnīs savu pirmo F1 čempiona titulu?
Foto: AFP/SCANPIX

Mercedes pilotam Niko Rosbergam, lai izcīnītu savu pirmo pasaules čempiona titulu, Brazīlijā pietiek ar uzvaru, neatkarīgi no tā, kurā vietā finišēs Luiss Hamiltons.

Kas nozīmē, ka Rosberagam vēlreiz jāizdara tas, ko viņš paveicis iepriekšējās divās sezonās – Niko Interlagosas trasē bija ātrākais 2014. un 2015.gadā. Pašam Hamiltonam ierašanās šajā trasē noteikti saistās ar patīkamām atmiņām – Luiss tieši šeit 2008.gadā izcīnīja savu pirmo titulu ar McLaren formulu. To tālo dienu neveiksminieks Felipe Masa aizvadīs savu pēdējo sacīksti – varam gaidīt emocionālas atvadas no saviem skatītājiem!

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Niko Rosbergs var kļūt par čempionu, uzvarot Brazīlijas GP, tomēr viņš var ‘spēlēt no aizsardzības’ un mierīgi savākt arī otro vietu aiz Luisa Hamiltona, lieki neriskējot. Viens ir pilnīgi skaidrs – čempiona tituls tiks izcīnīts galvā un esam nonākuši čempionāta stadijā, kad abi pretendenti ir kā uzvilktas stīgas, lai arī ļoti cenšas to noslēpt. Par Mercedes runāts jau pietiekami, tāpēc šoreiz izcelšu Red Bull, kas Interlagosā atkal var cerēt uz savu lielo iespēju: līkumotais otrais sektors būs kā radīts RB12 modelim, bet Renault dzinēju (lasīt TAG Heuer) progress neļaus konkurentiem aizbēgt arī pirmajā un otrajā trases sektorā. Varbūt tieši Makss Verstapens un Daniels Rikardo izšķirs cīņu par čempiona titulu?”

Brazīlijas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 11.novembrī

24:00 2.treniņbraucieni

Sestdien, 12.novembrī

17:50 Kvalifikācija

22:05 3.treniņbraucieni

Svētdien, 13.novembrī

17:50 Brazīlijas GP

Skaties F1 tiešraides arī platformā Viaplay.lv!

Lasi vēl