Vai Mercedes F1 Japānas Grand Prix atkal būs konkurentiem priekšā?

0 Komentāru
Vai Mercedes F1 Japānas Grand Prix atkal būs konkurentiem priekšā?
Foto: EPA/LETA

Singapārā pārtrūka Luisa Hamiltona 20 startu sērija no pirmās rindas, turklāt pirmo reizi šajā sezonā divkārtējais pasaules čempions izstājās un palika bez punktiem. Viņa Mercedes komandas biedrs Niko Rosbergs Marina Bay trasē finišēja 4.vietā un Luisa pārsvaru kopvērtējumā samazināja līdz 41 punktam.

Ātrajā Suzukas trasē pilnībā vajadzētu izpausties Mercedes dzinēju pārsvaram pār konkurentiem no Ferrari. Tomēr no otras puses, pirms četriem mēnešiem šaurās pilsētas ielas nebija šķērslis Hamiltona un Rosberga dominancei Monako Lielās Balvas izcīņā. Bet Singapūrā Mercedes īsti pat nepretendēja uz vietu pirmajā trijniekā. Kas nozīmē, ka iespējams, arī Suzukā mūs gaida aizraujoša sacīkste bez izteiktiem favorītiem!

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pēc Mercedes vājuma brīža Singapūrā visi ar lielu nepacietību gaida posmu Suzukas trasē, kas parādīs vai līderiem sākušās nedienas vai arī klupiens nakts sacīkstē bija mīkstā sastāva riepu, trases īpatnību un regulējumu neveiksmīga mijiedarbība. Pēc teorija Suzukas trase apbalvo jaudīgākās mašīnas un šajā rādītājā ar Mercedes neviens nevar sacensties. Tāpēc Japānas GP būs skaidra atbilde uz to, vai Sebastianam Fetelam ir kaut niecīgas cerības pacīnīties par šīs sezonas titulu. Tostarp Manor vienībai tā būs emocionāla atgriešanās trasē, kur pērn notika Žila Bjanki liktenīgais incidents.”

Singapūras Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 25.septembrī

03:55 F1 Japānas GP 1.treniņbraucieni.

07:55 F1 Japānas GP 2.treniņbraucieni.

Sestdien, 26.septembrī

05:55 F1 Japānas GP 3.treniņbraucieni.

08:55 F1 Japānas GP kvalifikācija.

Svētdien, 27.septembrī

07:50 F1 Japānas GP.

0 Komentāru