Komentāri
Vai Markess Malaizijā spers platu soli pretī MotoGP čempiontitulam?
Spāņu braucējam labas iespējas Malaizijā spert soli tuvāk čempiontitulam. (Foto: AP/LETA)

Sestdien, 28.oktobrī, un svētdien, 29.oktobrī, kanāls “Viasat Sport Baltic” un video satura platforma “Viaplay” piedāvā MotoGP 2017.gada sezonas priekšpēdējo posmu – Malaizijas “Grand Prix” tiešraides. Nenokavē MotoGP “Viasat Sport Baltic” un “Viaplay!”

Marka Markesa uzvara iepriekšējā posmā Austrālijā ļauj spāņu braucējam domāt par drošu tikšanu līdz finišam un punktu izcīnīšanu – viņa pārsvars pār Andrea Doviciozo ir 33 punkti. Līdzīga situācija ir arī Moto2 klasē, kur Franko Morbidelli ir par 29 punktiem vairāk kā Tomasam Luti. Savukārt Moto3 klasē Hoans Mirs par pasaules čempionu tika kronēts jau Austrālijā

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāls Meļķis, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Neprātīgās MotoGP klases sacīkstes finišs Austrālijā ļāva Markesam spert platu soli pretī čempiona titulam, savukārt Doviciozo bālais sniegums un varējums tikai palielināja viņa punktu deficītu. Šobrīd, lai vērstu situāciju sev par labu, nepietiks tikai ar risku. Būs vajadzīga arī veiksme Sepangā un Valensijā.  Taču vēl lielāks ieguvums par titula pretendentu punktiem un vietām bija cīņa par pjedestālu – no pirmā, līdz pēdējam aplim. Yamaha dueta Rosi un Vinjalesa “atgriešanās”, KTM, Aprilia un Suzuki progress un tas viss vienā sacīkstē! Līdzīgi kā MotoGP, arī  Moto2 titula pretendentu cīņa beidzās ar dažādu punktu guvumu un kopvērtējuma līderis Morbidelli atkal bija priekšā Luti. Ļoti iespējams, ka jauno vidējās klases čempionu uzzināsim tikai Valensijā. Bet ir zināms jau Moto3 klases 2017.gada sezonas karalis – spānis Mirs, kurš Austrālijā aizvadīja taktiski pareizu sacensību un atlikušos divus posmus varēs vienkārši izbaudīt.”

MotoGP Malaizijas Grand Prix “Viasat Sport Baltic” un “Viaplay”:

Sestdien, 21.oktobrī:

07:30 MotoGP Malaizijas GP. Moto3. Kvalifikācija
08:25 MotoGP Malaizijas GP. MotoGP. 4.treniņbraucieni
09:05 MotoGP Malaizijas GP. MotoGP. Kvalifikācija
10:05 MotoGP Malaizijas GP. Moto2. Kvalifikācija

Svētdien, 22.oktobrī,

05:45 MotoGP Malaizijas GP. Moto3
07:05 MotoGP Malaizijas GP. Moto2
08:50 MotoGP Malaizijas GP. MotoGP

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl