Komentāri
Vai Lorenco paliks nepārspēts arī MotoGP Argentīnas Grand Prix?
Foto: AP/SCANPIX

Pasaules čempionātā motošosejā sezonas pirmajā posmā Katarā MotoGP klasē uzvaru izcīnīja pasaules čempions Horhe Lorenco.

Uz goda pjedestāla kāpa arī Andrea Doviciozo un Marks Markess, bet Valentino Rosi finišēja ceturtais. Lozailas trasē Doviciozo atpalika 2 sekundes – iespējams, Argentīnā Ducati braucējs Yamaha un Honda konkurentiem sagādās vēl lielākas galvassāpes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Sezonas pirmais posms naksnīgajā Katarā nav devis visas atbildes par esošo spēku samēru jaunajā MotoGP sezonā. Lozailas trasē uzvarēja Lorenco, bet tuvākie trīs sekotāji spēja turēt pērnā gada pasaules čempiona tempu, un, iespējams, tikai riepu izvēle noteica uzvarētāju. Ja turpmākajos posmos Ducati atradīs ātrumu ne tikai taisnēs, tad “sarkano” plānotie pjedestāli kļūs par neizbēgamu realitāti. Rosi līgums ar Yamaha ir iekustinājis pilotu tirgu neierasti agri. Iespējams, jau pēc Argentīnas posma uzzināsim vēl kādus 2017.gada sezonas jaunumus komandu sastāvu ziņā. Moto2 tiesāšanas ziņā haotiskais sezonas atklāšanas posms atstāja nedaudz rūgtas mieles, kas cerams izklīdīs jau šosvētdien. Savukārt no Moto3 gaidām neticami spraigo cīņu turpinājumu jau dienas gaismā…”

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”MotoGP čempionāts pēc atklāšanas posma Katarā ir patīkami pārsteidzis – iepriekšējo gadu varenajiem no Yamaha un Honda nometnēm tagad cīņā par uzvaru un pjedestāliem pievienojušies arī Ducati braucēji, kamēr Suzuki strauji tuvojas šim elitārajam klubiņam. MotoGP cīņas galvgalī kļuvušas krietni sīvākas un tas sola ‘lielo zvaigžņu’ sadursmes gan trasē, gan ārpus tās, jo visiem ego uz pjedestāla vieta nebūs. Pērn Argentīnā Marks Markess cīņā ar Valentīno Rosi piedzīvoja kritienu, tomēr šobrīd abu principiālo sāncenšu domstarpības ir jāaizmirst, jo tiešais ieguvējs no tā ir Horhe Lorenco, kurš jau ir čempionāta līderis pēc Kataras nakts posma.”

MotoGP Argentīnas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 2.aprīlī

21:30 Argentīnas GP. MotoGP. Kvalifikācija

Svētdien, 3.aprīlī

20:10 Argentīnas GP. Moto2

21:50 Argentīnas GP. MotoGP

23:10 Argentīnas GP. Moto3

Lasi vēl