Vai Hamiltons Singapūrā izcīnīs 41. uzvaru karjerā?

Komentāri
Vai Hamiltons Singapūrā izcīnīs 41. uzvaru karjerā?
Foto: AP/SCANPIX

Pirmās formulas čempionāta kopvērtējumā pēc uzvaras Itālijas Lielās balvas izcīņā Luisam Hamiltonam pār tuvāko sekotāju Niko Rosbergu ir jau 53 punktu pārsvars. Tas, protams, nekādi vēl negarantē uzvaru čempionātā, tomēr ļauj paskatīties uz citiem statistikas rādītājiem – Singapūrā Hamiltons var izcīnīt savu 41 uzvaru.

Tieši tik, cik savulaik izcīnījis Airtons Senna. Singapūrā F1 sacīkstes notiks astoto reizi. Līdz šim uzvaras šeit izcīnījuši tikai trīs piloti – Sebastians Fetels Marina Bay ielu trasē ātrākais bijis trīs reizes, bet pie divām uzvarām tikuši Hamiltons un Frenando Alonso.

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Mākslīgais apgaismojums, ļoti daudz pagriezienu un gara sacīkste – tā īsumā var raksturot Singapūras trasi, kur šajā nedēļas nogalē risināsies kārtējais čempionāta posms. Tomēr šoreiz vēl klāt nāks arī smogs jeb migla, kas šajā reģionā nav nekas neparasts gaisa piesārņojuma dēļ. Tikmēr no sportiskās puses būs interesanti pavērot vai Luisam Hamiltonam izdosies atkārtot sava bērnības dienu elka Airtona Sennas panākumu, kurš savas karjeras 161 sacīkstē izcīnīja 41 uzvaru. Hamiltons Singapūrā aizvadīs savu 161. sacīksti un šobrīd brita kontā ir tieši 40 uzvaras.”

Singapūras Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 18. septembrī

12:55 F1 Singapūras GP 1.treniņbraucieni.

16:55 F1 Singapūras GP 2.treniņbraucieni.

Sestdien, 19.septembrī

12:55 F1 Singapūras GP 3.treniņbraucieni.

15:55 F1 Singapūras GP kvalifikācija.

Svētdien, 20.septembrī

14:50 F1 Singapūras GP.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl