Vai Fetels Singapūrā uzvarēs otro gadu pēc kārtas un piekto karjerā?

0 Komentāru
Vai Fetels Singapūrā uzvarēs otro gadu pēc kārtas un piekto karjerā?
Foto: AFP/SCANPIX

  Piektdien ar divām treniņu sesijām sākas Pirmās Formulas piecpadsmitais posms – Singapūras Grand Prix. Pagājušajā gadā Sebastians Fetels Singapūrā izcīnīja savu trešo uzvaru sezonā, turklāt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa otrs Ferrari pilots Kimi Raikonens.

Otrais Marina Bay trasē finišēja Red Bull pilots Daniels Rikjardo. Mercedes komandai sacīkste bija neveiksmīgākā visas sezonas laikā. Rosbergs finišēja 4.vietā, bet Hamiltons izstājās 33.aplī dzinēja problēmu dēļ. Arī šogad Ferrari un Red Bull varētu sagādāt Mercedes galvassāpes, pārtraucot Hamiltona un Rosberga uzvaru sēriju.

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Sacīkste Singapūras trasē būs viens no retajiem šī gada čempionāta posmiem, kur Mercedes pilotus nevar uzskatīt par galvenajiem pretendentiem uz uzvaru. Šogad tikai vienā posmā uzvaru nav guvis Niko Rosbergs vai Luiss Hamiltons un Singapūras GP ir labas cerības kļūt par otro reizi, kad lielāko kausu pēc finiša nesaņems kāds no abiem čempiona titula pretendentiem. Red Bull tradicionāli ir bijuši spēcīgi Singapūrā un tālu neatpaliks arī Ferrari ar uzlabojumiem aerodinamikā un dzinējā.”

Singapūras Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 16.septembrī

12:55 1.treniņbraucieni

16:25 2.treniņbraucieni

Sestdien, 17.septembrī

12:55 3.treniņbraucieni

15:55 Kvalifikācija

Svētdien, 18.septembrī

14:50 Singapūras GP

0 Komentāru