Ukraiņu sportisti pēc Kurzemes rallijā piedzīvotās smagās avārijas atrodas komā

Pievienot komentāru
Ukraiņu sportisti pēc Kurzemes rallijā piedzīvotās smagās avārijas atrodas komā
Foto: Twitter/Motorsunsports

Sestdien rallija Kurzeme pirmspēdējā ātrumposmā ļoti smagu avāriju piedzīvoja ukraiņu ekipāža Jurijs Kočmars/Sergijs Kovals. Kā ziņoja aculiecinieki, tad auto ar apmēram 160 km/h lielu ātrumu ieslīdēja grāvī.

Lai arī pilots centās izbraukt no grāvja, tas viņam neizdevās un auto ieskrēja kokā, kur pēc trieciena automašīnai daļēji tika norauts jumts un dugas. Pēc avārijas abi sportisti bija iesprostoti automašīnā, tāpēc, lai viņus atbrīvotu, glābēji viņus izgrieza no automašīnas. Vēlāk abi braucēji smagā stāvoklī tika nogādāti slimnīcā. Abi sportisti atrodas komā.

Kā portālam pastāstīja rallija Kurzeme preses pārstāvis Dzintars Hmieļevskis, tad šobrīd abu sportistu stāvoklis esot stabils. “Pagaidām ārsti neko daudz nestāsta, bet ir zināms tas, ka sportisti ir guvuši traumas, tomēr viņu stāvoklis ir stabils. Liepājas reģionālajā slimnīcā, kur patlaban atrodas abi sportisti, ir ļoti augstas kvalifikācijas mediķi un cietušajiem sportistiem šeit tiek nodrošināta pasaules līmeņa veselības aprūpe. Mediķi situāciju kontrolē, un sportistiem tiek nodrošināts viss nepieciešamais, lai varētu pēc iespējas ātrāk atveseļoties.”