Komentāri
Talsu rallijā pēc pirmās dienas vadībā igauņi Koitla/Ots
Foto:GO4SPEED.LV

Latvijas rallija čempionāta ceturtā posma Talsu rallija pirmās dienas laikā autosportisti veica sešus ātrumposmus, tajā skaitā arī skatītāju iecienīto pilsētas ātrumposmu Talsi City Special. Pēc 38,26 km garas distances veikšanas, līderpozīcijā izvirzījušies igauņi Kaspars Koitla / Andres Ots, kuri tikai par 0,43 apsteidz savus tautiešus Sīmu Plangi / Mareku Sarapū. Trešajā vietā ierindojas lietuvieši Samsons / Varžas, kuri uzrādīja ātrāko laiku Rally Talsi testa posmā.

”Man pašam ir neliels pārsteigums, ka šobrīd esam līderpozīcijā,” patīkami izbrīnīts par savu rezultātu ir Koitla. ”Var just, ka kādu laiku neesam braukuši un sniegumam trūkst stabilitāte. Tomēr, šodien bija īsa diena, ar īsiem ātrumposmiem, un rallija uzvarētāju noskaidros tikai rīt, tāpēc ceru, ka izdosies rast nepieciešamo stabilitāti un noturēt iegūto pārsvaru,” pirmo sacensību dienu novērtē Kaspars Koitla, kurš izvirzījies līderpozīcijā arī cīņā par Čempionu Kausu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rallija pirmās dienas izskaņā ātrākie latvieši bija Jāņa Vorobjova / Andra Mālnieka ekipāža, kas dienas otrajā ātrumposmā pārsita riteni, un šobrīd ierindojas astotajā vietā. Raiba diena izvērtās talsiniekiem Elvisam Hermanim / Gatim Veilandam, kuri sacensību otrajā ātrumposmā uzmeta kūleni. Lai gan autosportisti spēja turpināt dalību sacensībās, dzinēja defekts izrādījās pārāk nopietns, un dalība rallijā bija jāpārtrauc.

Nerimtīga cīņa un vairākas līderu maiņas šodien priekšpiedziņas LRČ3 grupā, kur tikai desmit sekunžu sods (nokavēta laika kontrole) uz otro vietu atbīdīja Ralfa Sirmača / Artūra Šimina ekipāžu. ”Šī bija laba rallija diena, kuras laikā pierādījām, ka arī ar Ford Fiesta automašīnu var braukt ātri un apsteigt ar Peugeot 208 startējošos konkurentus. Rīt turpināsim braukt šādā pat tempā – maksimāli ātri, bez kādas rezerves, jo tikai tā varam būt priekšā konkurentiem,” atgūt zaudēto līderpozīciju iecerējis Ralfs Sirmacis.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma rallijā šodien atgriezās Ivars Vasaraudzis, kurš startē kopā ar hokejistu Oskaru Bārtuli. ”Atgriezties rallija mašīnā – tās sajūtas vienā vārdā nevar aprakstīt,” pacilāts par iespēju atkal startēt ir Vasaraudzis. ”Oskars ļoti labi lasa stenogrammu, pašam jātiek galā ar pāris nepilnībām braukšanā, it sevišķi bremzēšanas punktu izvēli. Pilsētā nobraucām ļoti labi – uzrādījām trešo un otro laiku, esam uzlikuši sev latiņu un mērķi uz ko tiekties!” apmierināts ar parādīto sniegumu ir Vasaraudzis.

Rally Talsi īpašais viesis Haralds Šlēgelmilhs, kurš sacensību laikā popularizē Latvijas apceļošanas kustību 1836, dienas izskaņā ierindojas 16. vietā. Kā atzina pats autosportists, tad ekipāža ir ļoti priecīga atkal startēt Rally Talsi un gandarīta ar pirmajā dienā sasniegto rezultātu: ”Ja neskaita mīkstu riepu un sarežģīto ceļu segumu – sajūtas gandrīz kā braucot ar formulu!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl