Tāls Meļķis: Vai Rosi un Lorenco duelis palīdzēs pie titula tikt Markesam?

0 Komentāru
Tāls Meļķis: Vai Rosi un Lorenco duelis palīdzēs pie titula tikt Markesam?
Foto: AFP/LETA

Sestdien un svētdien Motorland Aragon trasē Spānijas pilsētiņā Alkanizā notiek MotoGP 2016.gada sezonas četrpadsmitais posms – Aragonas Grand Prix.

Piecus posmus pirms MotoGP pasaules čempionāta beigām Marka Markesa pārsvars pār Valentino Rosi ir 43 punkti. Pēdējos trijos posmos Markess ir finišējis trešajā un divreiz ceturtajā vietā – arī ar šādu sniegumu Honda braucējam var pietikt, lai izcīnītu trešo titulu MotpGP klasē. Tieši pretējo Aragonā mēģinās panākt Rosi – uzvara palielinātu Doktora izredzes tomēr pacīnīties ar 14 gadus jaunāko Markesu.

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Aragonas sacīkstes tiek gaidīta ar lielu interesi – vai Rosi un Lorenco atkal uzvirmojusī sāncensība palīdzēs Markesam spert soli tuvāk titulam? Vai Rinss savā mājas trasē atgūs vadību Moto2 ieskaitē? Vai Binders kļūs par pasaules čempionu vēl līdz sezonas beigām? Ko spēs superbaikos jau labi iejuties Heidens, kurš šajā sacīkstē aizvietos Milleru? Sezona tuvojas beigām, un, lai arī cīņas gan individuālajā, gan ražotāju ieskaitē vēl turpinās, tiek veikts  liels darbu apjoms domājot par 2017.gadu, kas būs lielu izaicinājumu sezona!”

Aragonas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 24.septembrī

13:30 Moto3. Kvalifikācija

16:30 MotoGP. Kvalifikācija

Svētdien, 25.septembrī

13:15 Moto2

14:50 MotoGP

Pirmdien, 26.septembrī

00:20 Moto3

0 Komentāru