1 komentārs
Tāls Meļķis: Notikumi Kataras GP pamatīgi uzjundījuši intrigu arī par Argentīnas posmu
Foto: EPA/LETA

  MotoGP karavāna no Kataras pārceļas uz Ameriku, kur Argentīnā un Teksasā notiks divi nākamie posmi.

MotoGP klasē sezonas pirmajā posmā uzvaru izcīnīja Maveriks Vinjaless, bet viņa titulētais komandas biedrs Valentino Rosi kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena, pasaules čempionu Marku Markesu atstājot 4.vietā. Kopš atgriešanās Argentīnā, karaliskajā klasē uzvarējuši tikai Rosi un Markess – pirmais vienu, otrais divas reizes.

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pirmais nakts posms Katarā pamatīgi uzjundījis intrigu arī par Argentīnas posma iznākumu. Vinjalesa uzvara pār Doviciozo, Rosi pjedestāls un Lorenco vājais rezultāts. Zarko kritiens esot līderpozīcijā savā pirmajā startā MotoGP… Uz tā visa fona, gaidāmais fenomenālais Rosi sasniegums – 350(!) sacīkste karjerā liekas tikai sauss statistikas cipars. Ierastais dienas sacīkšu formāts nesola vieglu dzīvi braucējiem, jo metereologi prognozē arī lietus iespējamību, kas atkal liks lauzīt galvas par riepu sastāvu izvēli. Moto3 un Moto2 klašu cīņas ļaus apzināt sezonas līderu grupu patiesos sastāvus un ambīcijas.”

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pirmais MotoGP sezonas posms pacēla vairāk jautājumus, nekā deva atbildes un arī šī nedēļas posms Argentīnā visdrīzāk skaidrību situācijā neieviesīs, jo atkal ir gaidāms lietus. Ja F1 čempionātā reizēm noderētu lietus intrigas radīšanai, tad MotoGP tas absolūti nav nepieciešams – šobrīd intrigas ir pietiekami un cīņas trasē netrūkst. Maveriks Vinjaless ir lieliski sācis savu pirmo sezonu Yamaha komandā, tomēr līdzjutēji vairāk vēlēsies redzēt vai Johanu Zarko pārsteigumam pirmajā posmā ir nopietns pamats un vai saņemties uz solīdu atbildi Vinjalesam spēs Valentino Rosi, Marks Markess un Horhe Lorenco.”

MotoGP Argentīnas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Svētdien, 9.aprīlī, 20:05 MotoGP Argentīnas GP. Moto2

·     Svētdien, 9.aprīlī, 21:45 MotoGP Argentīnas GP. MotoGP

·     Svētdien, 9.aprīlī, 23:10 MotoGP Argentīnas GP. Moto3

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl