Tāls Meļķis: Neticami, bet fantastiskā MotoGP sezona sagaidījusi savu pēdējo sacīksti

Pievienot komentāru
Tāls Meļķis: Neticami, bet fantastiskā MotoGP sezona sagaidījusi savu pēdējo sacīksti
Foto: AFP/LETA

Līdzjutējiem Valensijas trasē un pie televizoru ekrāniem ir iespēja pēdējo reizi vērot 2016.gada MotoGP sacīkstes. Tas, ka visās trijā klasēs čempioni jau ir zināmi, nebūt nemazinās cīņu par kāpšanu uz goda pjedestāla Valensijas trasē.

MotoGP klasē pēdējos četrus gadus Valensijā ir uzvarējuši spāņi Dani Pedroza, Marks Markess un divas reizes Horhe Lorenco. Šosezon karaliskajā klasē jau izdevies uzvarēt austrālietim Džekam Milleram, britam Kalam Kračlovam, itāliešiem Valentino Rosi, Andrea Janonem un Andrea Doviciozo – varbūt arī Valensijā tiks pārtraukta spāniešu uzvaru sērija?

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Neticami, bet absolūti fantastiskā MotoGP sezona sagaida savu pēdējo, noslēdzošo sacīksti Valensijā! Sezona, kas par pasaules čempioniem padarījusi Binderu, Zarko un Markesu. Lai arī savus titulus planētas ātrākie motošosejnieki izcīnījuši priekšlaicīgi, nevaram sūdzēties par intrigas trūkumu visās trīs ieskaites klasēs arī sezonas finālā. Moto3 klasē neapšaubāms favorīts būs Binders, kuram pēdējais starts mazajā kubatūrā, arī Moto2 savu pēdējo sacīksti aizvadīs Zarko, Rins, Folgers un Lovs un katrs no viņiem gribētu atvadīties ar uzvaru. MotoGP ir līdzīgi – visi alkst pēc pjedestāla finālsacīkstē, un pretendentu loks ir visai plašs, ieskaitot Vinjalesu, kuram ir teorētiska iespēja pacīnīties par trešo vietu kopvērtējumā. Papildus interesi rada fakts, ka jau nākošajā nedēļā, turpat Valensijas trasē notiks 2017.gada komandu sastāvu pirmie testi.”

Valensijas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 12.novembrī

13:30 Moto3. Kvalifikācija

20:00 MotoGP. Kvalifikācija

21:30 Moto2. Kvalifikācija

Svētdien, 13.novembrī

11:55 Moto3

13:15 Moto2

22:30 MotoGP

Lasi vēl