Stupelis: Pie uzvarām ātri pierod, tādēļ jāmācās priecāties arī par 2.vietu

Pievienot komentāru
Stupelis: Pie uzvarām ātri pierod, tādēļ jāmācās priecāties arī par 2.vietu
Foto: facebook.com/kaspars.stupelis

Pagājušajā nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Kivioli aizvadīts kārtējais pasaules čempionāta posms blakusvāģu klasē, kurā līderu ekipāža – Kaspars Stupelis un Etjēns Bakss – izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties Jana Hendriksa-Bena van den Bogārta ekipāžai. Lai gan neizdevās kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, ar šādu rezultātu pilnībā pietika, lai palielinātu pārsvaru čempionāta kopvērtējumā.

Kaspara Stupeļa komentārs par aizvadītajām sacensībām:

“Protams, labā ziņa ir tā, ka punktu ziņā atrāvāmies čempionāta kopvērtējumā. Taču iekšēji gribējās uzvarēt. Mums vienmēr šajā trasē ir veicies un nevarētu teikt, ka šoreiz braucām slikti – liekas, kaut kas nav kārtībā ar motocikla regulāciju, bet negribas tagad meklēt iemeslus un teikt, ka pie vainas bija mocis. Abu braucienu starti bija stipri viduvēji – sākām aptuveni no 7./8. vietas un, kamēr aizcīnījāmies līdz 2. vietai, līderi jau bija pamukuši. Tas viss salikās kopā ne tā, kā gribējās. Rūgtums iekšā ir, bet jādzīvo tālāk – pie uzvarām ātri pierod, tādēļ jāmācās priecāties arī par 2. vietu. Šoreiz labāk tiešām nevarējām un, aizbraucot no Igaunijas, esam pastiprinājuši kopvērtējuma pārsvaru. Lielā bilde zīmējas labi, taču nemelošu – gribējās uzvarēt.”

“Latvijā man vienmēr ir paticis braukt un nekādu “baigo” spiedienu nekad neesmu jutis, netiekot galā ar stresu –  ir pietiekami liela pieredze, un tas tikai papildus motivē, turklāt mājas gribas parādīt latviešiem, ka varam uzvarēt un nobraukt pa priekšu. Ķeguma trase vienmēr ir labi padevusies, un jācer, ka šis gads nebūs izņēmums, ka varēsim uzvarēt un izveidot vēl lielāku atrāvienu kopvērtējumā,” stāsta Kaspars Stupelis, gatavojoties nedēļas nogalei.

Jau šajā nedēļas nogalē gan Stupeļa, gan pārējās pasaules līmeņa ekipāžas atgriezīsies Latvijā, Ķeguma Zelta Zirga trasē, kur jau 20.gadu pēc kārtas tiks aizvadīts Pasaules čempionāts blakusvāģiem, paralēli norisinoties noslēdzošajam Eiropas čempionātam kvadraciklu klasē.