Sportisti turpina apmeklēt valsts augstākās amatpersonas

Komentāri
Sportisti turpina apmeklēt valsts augstākās amatpersonas
Foto: Pauls Jonass

Latviešu motobraucējs Pauls Jonass šodien viesojies pie Ministru prezidenta Māra Kučinska, lai saņemtu apsveikumus no Valsts amatpersonas.

Šonedēļ pie Raimonda Vējoņa ciemojās virkne vieglatlētu, kuri šovasar triumfēja Latvijas Prezidenta balvas izcīņā. Tikmēr šodien savu apmeklējumu piedzīvojis motobraucējs Pauls Jonass, tiekoties ar Māri Kučinski. Jonass šosezon kļuva par pirmo latvieti, kurš triumfējis MX2 klases kopvērtējumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Jonass tiekas ar Kučinski

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl