Komentāri
Spīdvejists Vofindens cīņu par titulu turpinās Zviedrijas Grand Prix
Foto: EPA/LETA

  Spīdveja Grand Prix seriālā sestdien tiks šķērsots ekvators – būs aizvadīti 6 no 12 posmiem. Piecos iepriekšējos posmos bija pieci dažādi uzvarētāji un pavisam 11 spīdvejisti kāpa uz goda pjedestāla. Varbūt Molilas mototrekā Zviedrijā kādam izdosies šosezon uzvarēt otro reizi?

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Ar wild card jeb īpašo ielūgumu Molilas mototrekā Zviedrijā startēs Antonio Lindbeks, kas Latvijā tikai palielinās interesi par šo posmu – Antonio ir Daugavpils Lokomotīves līderis Polijas Nice spīdveja līgas čempionātā. Lindbeks savulaik ir uzvarējis divos Grand Prix posmos, bet pavisam 10 reizes bijis trijniekā. Antonio pašreiz ir viens no līderiem (trešais) Eiropas čempionātā, tā ka Molillas mototrekā viņš būs viens no favorītiem. Pēc pieciem posmiem līderis ar 63 punktiem ir 2013. gada čempions brits Tais Vofindens, kurš par 9 punktiem apsteidz dāni Nikiju Pedersenu un par 14 punktiem – pašreizējo titula īpašnieku amerikāni Gregu Henkoku (šosezon vēl ne reizes nav bijis finālā!). Tikai par 6 punktiem no Henkoka atpaliek dānis Nīlss Kristians Iversens, bet par 8 un 9 punktiem – attiecīgi austrālietis Kriss Holders un slovēnis Matejs Žagars. Sīva ir spēkošanās arī par vietu astoņniekā, kas garantē piedalīšanos nākamā gada GP seriālā – piemēram, 11. vietu no 8. vietas pašreiz šķir tikai 6 punkti…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules čempionāts spīdvejā kanālā VSB:

Sestdien, 25.jūlijā

21:00 PČ spīdvejā. Zviedrijas Grand Prix.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl