Šlēgelmilhs divreiz kāpj uz goda pjedestāla Lamborghini Blancpain Super Trofeo posmā

0 Komentāru
Šlēgelmilhs divreiz kāpj uz goda pjedestāla Lamborghini Blancpain Super Trofeo posmā
Foto: harald-schlegelmilch.com

Latvijas ātrākais autošosejas braucējs Haralds Šlēgelmilhs pagājušajā nedēļas nogalē divreiz kāpa uz goda pjedestāla slavenajā Silverstounas trasē notikušajās Lamborghini Blancpain Super Trofeo seriāla posma sacensībās.

Pirmajā braucienā, kas norisinājās sestdienā, Šlēgelmilhs pēc kvalifikācijas startēja no trešās pozīcijas, visa brauciena laikā atrodoties starp trīs ātrākajiem pilotiem un noslēdzot savu braucienu līdera pozīcijā. Pēc pilotu maiņas, latvieša vietā sēžoties krievu autosportistam Mihailam Stepanovam, Šlēgelmilha ekipāža finišēja devītajā vietā kopvērtējumā un izcīnot trešo pozīciju Pro-am komandu ieskaitē.

Savukārt svētdienas braucienā Šlēgelmilha ekipāža startēja no 19. vietas, bet kā pirmais pilots sacensības šoreiz uzsāka Stepanovs. Pēc 20 minūtēm sacensības pārņēma latvietis, kurš no 20. vietas spraigā un sev raksturīgi straujā braukšanas manierē izcīnīja astoto vietu kopējā ieskaitē, bet savā klasē otro dienu pēc kārtas ierindojās trešajā vietā.

“Aizvadījām spraigu un produktīvu nedēļas nogali Silverstounas trasē, kurā šīs man bija pirmās sacensības. Trase pēc konfigurācijas ir sarežģīta un prasa augstu tehnisko izpildījumu. Pateicoties vairākām ļoti ātrām trases daļām, kas atbilst manam braukšanas stilam, šajā trasē varēju parādīt ļoti labu sniegumu. Pirmajā sacensību dienā, cīnoties par pirmā trijnieka pozīcijām, pārliecinoši varēju pierādīt savas spējas būt ātram un cīnīties līdzvērtīgi ar Pro ieskaites braucējiem,” sportista pārstāvji citē Šlēgelmilha teikto. “Savukārt otrajā sacensību dienā gan daļēji lietainie laikapstākļi, gan 20. starta pozīcija padarīja braucienu izaicinošu un nervus kutinošu līdz pat pēdējām sekundēm.”

Nākamais Lamborghini Blancpain Super Trofeo čempionāta posms ir paredzēts Francijā 20.-21. jūnijā. Lamborghini Blancpain Super Trofeo seriāls tiek rīkots kopš 2009. gada un tiek uzskatīts par pasaules ātrāko zīmola trofejas izcīņu. Nākamais sacensību posms maijā gaidāms Silverstounas trasē Lielbritānijā.

0 Komentāru