Komentāri
Slavenais Kens Bloks pametīs pasaules rallijkrosa čempionātu
Foto: SIPA/SCANPIX

Slavenais amerikāņu braucējs Kens Bloks pēc šīs sezonas vairs nestartēs pasaules rallijkrosa čempionātā, paziņojuši sacensību rīkotāji.

Šāds lēmums pieņems “Ford Performance” un “Hoonigan Racing Division” komandas stratēģijas maiņas dēļ. Tiesa, pašlaik 49 gadus vecā Bloka attiecības ar “Ford” turpināsies, jo viņš joprojām brauks citāda rakstura sacensībās un arī paša rīkotājās autosacīkstēs “Gymkhana”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lai turpinātu piedalīties pasaules čempionātā, ir jāattīsta jauna automašīna. Tas un arī neskaidrība par nākotnes tehniskajām prasībām šajā sacensību seriālā liek mums ieturēt pauzi,” norādīja “Ford Performance” direktors Deivs Periseks. Arī Bloks izteicās, ka būvēt jaunu rallijkrosa automašīnu pagaidām neesot jēgas. “Tas ir sarūgtinoši, tomēr motoru sporta ekonomika dažreiz tā strādā.”

“Hoonigan Racing Division” komandas braucēji norvēģis Andreass Bakerūds un Bloks pasaules čempionāta kopvērtējumā pašlaik ieņem attiecīgi piekto un devīto vietu. Līdz sezonas beigām atlicis posms Dienvidāfrikas Republikā, kas notiks 10.novembrī.

Sagaidāms, ka Bakerūds nākamsezon sacentīsies kādā citā pasaules čempionāta prestižākās “SuperCar” klases komandā. Abi braucēji vienā komandā startē otro sezonu. Tikmēr franču autobūves uzņēmums “Peugeot” paziņojis, ka ar nākamo sezonu paplašinās savu darbību pasaules čempionātā un galvenais mērķis būs izcīnīt čempiontitulu.

“Peugeot-Hansen” komanda ar slaveno francūzi Sebastjanu Lēbu sastāvā pašlaik ir otrā spēcīgākā vienība planētas meistarsacīkstēs meistarsacīkstēs, turklāt pirms diviem gadiem tā uzvarēja ražotāju kausā. Jau divus posmus pirms čempionāta beigām par šīs sezonas čempionu tika kronēts zviedrs Jūhans Kristofešsons, kura pārstāvētā “PSRX Volkswagen Sweden” vienība nodrošinājusi pirmo vietu arī komandu ieskaitē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl