Komentāri
Skaties aizraujošo RallyX On Ice jeb rallijkrosu uz ledus!
Foto: SIPA/SCANPIX

Piektdien Viasat Sport Baltic pārraidīs aizraujošā RallyX On Ice jeb rallijkrosa uz ledus četru posmu seriāla pēdējo, ceturto posmu. Šobrīd izredzes uz uzvaru kopvērtējumā ir trīs jaunajiem braucējiem – Aleksanderam Vestlundam, Kevinam Eriksonam un iepriekšējā posma uzvarētājam Tomasam Brintesonam.

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Ar sacensībām uz uz Ares ezera ledus noslēgsies četru posmu RallyX On Ice seriāls, kurš atraktīvi aizpilda pauzi pirms pasaules rallijkrosa sezonas sākuma. Iepriekšējo posmu rezultāti ir devuši izredzes uz uzvaru kopvērtējumā trīs jaunajiem braucējiem – Aleksanderam Vestlundam, Kevinam Eriksonam un iepriekšējā posma uzvarētājam Tomasam Brintesonam. Vestlundu un Eriksonu šķir divi punkti, bet Brintesons, lai arī teorētiski var uzvarēt, piesardzīgi runā par trešās vietas saglabāšanu. Un pamatoti, jo dalību finālposmam pieteikuši pieredzējusie Patriks Sandels un Ričards Goransons. Favorītu strīdā var iejaukties arī Olivers Eriksons un Tomas Holmenss. Trase būs izveidota uz ezera ledus, kas nodrošinās vienādus seguma apstākļus visā sacīkstes garumā un būs daudz ātrāka.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

RallyX On Ice kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 11.martā

15:00 Rallijkross uz ledus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl