Sirmača ekipāžai stabila otrā vieta pirms Igaunijas posma pēdējiem trim “dopiem”

Pievienot komentāru
Sirmača ekipāžai stabila otrā vieta pirms Igaunijas posma pēdējiem trim “dopiem”
Foto: F64

Latvijas autorallija braucējs Ralfs Sirmacis ar stūrmani Māri Kulšu atrodas stabilā otrajā pozīcijā pirms Eiropas čempionāta (ERČ) Igaunijas rallija pēdējiem trim ātrumposmiem.

Svētdien no rīta tika aizvadīti trīs ātrumposmi. Pirmajos divos latvietis, kurš šogad sacensībās piedalās ar Škoda Fabia R5 automašīnu un pārstāv SRT kluba rallija komandu Škoda Baltic Motorsport, finišēja otrais, bet trešajā palika ceturtais. Līdz ar to pēc 13 etapiem Sirmacis atrodas otrajā vietā un no līdera krieva Alekseja Lukjaņuka (Ford Fiesta R5) atpaliek par 27,9 sekundēm. Tikmēr trešais ir pagājušās sezonas Eiropas čempions Kajetans Kajetanovičs no Polijas (Ford Fiesta R5), kurš Sirmacim zaudē vairāk nekā minūti.

Svētdien pēcpusdienā tiks aizvadīti vēl trīs ātrumposmi. Igaunijas rallijā Sirmacis startē kopā ar citu stūrmani – Māri Kulšu, jo viņa ierastais līdzbraucējs Artūrs Šimins ir apslimis. Sirmacis un Šimins, debitējot sacensībās ar R5 klases automašīnu, maijā sensacionāli uzvarēja Akropoles rallijā. Sākotnēji bija iecerēts, ka šī Latvijas ekipāža šogad startēs piecos ERČ posmos, tomēr pēc panākuma Akropolē viņi par ietaupītajiem līdzekļiem varētu nobraukt vēl vienu posmu.