Sirmača ekipāža saņēmusi atbalstu dalībai ERČ posmā Kiprā

0 Komentāru
Sirmača ekipāža saņēmusi atbalstu dalībai ERČ posmā Kiprā
Foto: Mvfoto, Mārtiņš Vanags, Egita Upīte ()

Pašmāju ekipāža pilots Ralfs Sirmacis ar stūrmani Artūru Šiminu saņēmuši atbalstu dalībai Eiropas rallija čempionāta (ERČ) pēdējā posmā Kiprā, kur cīnīsies par vicečempionu titulu, informēja viņu pārstāvētā komanda Sports Racing Technologies (SRT).

Jau ziņots, ka Sirmacis, pilotēdams Škoda Fabia R5 automašīnu, pagājušajā nedēļas nogalē bija pārliecinoši labākais ERČ posmā Latvijā, pamanoties no 13 “dopiem” uzvarēt 11. Viņa ekipāža uzvarēja visos grants posmos un nebija labākā vienīgi sestdienas vakarā notikušajos dopos Liepājas pilsētā.

Sportisti uz Latvijas posmu devās kā uz noslēdzošo šīs sezonas etapu, taču, pateicoties tur uzrādītajam izcilajam rezultātam, ekipāža ir saņēmusi papildu finansējumu un atbalstu, lai startētu arī pēdējā ERČ posmā Kiprā.

“Mūsu labais sniegums debijas sezonā ERČ, kā arī lieliskais rezultāts un uzvara mājas sacensībās devis mums iespēju piedalīties arī noslēdzošajā posmā. Jau rallija laikā Liepājā mani uz sarunu aicināja “Eurosport Events” un Kipras rallija organizatori, kā arī mūsu sponsori un komanda, lai izrunātu visus jautājumus par mūsu dalību pēdējā posmā. Ir neizsakāms prieks un pateicība, ka mums ir dota šāda iespēja, jo, startējot Kipras rallijā, mēs varam kļūt par ERČ vicečempioniem. SRT šobrīd strādā ar loģistiku un auto sagatavošanu, lai jau tuvākajās dienās dotos ceļā,” komanda citē stūrmani Šiminu.

Foto: Rally Liepāja pirmā diena

Foto: Rally Liepāja otrā diena

Čempionāta kopvērtējumā pirms noslēdzošā posma līderis ar 181 punktu ir polis Kajetans Kajetanovičs, kurš Latvijā sev nodrošināja čempiona titulu. Tikmēr 120 punkti ir krievam Aleksejam Lukjaņukam, bet tikai divus punktus no viņa atpaliek Sirmacis.

ERČ pēdējais posms Kiprā norisināsies no 7. līdz 9.oktobrim. Sirmača ekipāža ir vienīgā, kas šosezon uzvarējusi trijos ERČ posmos.

0 Komentāru