Sirmača ekipāža līdere pēc pirmajiem diviem rallija Liepāja ātrumposmiem

0 Komentāru
Sirmača ekipāža līdere pēc pirmajiem diviem rallija Liepāja ātrumposmiem
Foto: F64 ()

Latvijas ekipāža Ralfs Sirmacis un Artūrs Šimins ir līderi pēc sestdien aizvadītajiem pirmajiem diviem Eiropas rallija čempionāta (ERČ) pirmspēdējā posma, rallija Liepāja, ātrumposmiem.

Latvijas ekipāža, kura pārstāv SRT kluba rallija komandu Škoda Baltic Motorsport un startē ar Škoda Fabia R5 automašīnu, bija ātrākā abos “dopos”.

Sirmacis par 2,6 sekundēm apsteidz krievu pilotu Alekseju Lukjaņuku (Mitsubishi Lancer Evolution X), bet vēl 2,8 sekundes viņam zaudē pašreizējais Eiropas čempions un šīs sezonas ERČ kopvērtējuma līderis polis Kajetans Kajetanovičs (Ford Fiesta R5).

Pirmajā ātrumposmā Sirmacis pārspēja Lukjaņuku par 2,5 sekundēm, bet otrajā “dopā” viņš par krievu sportistu bija nieka vienu sekundes desmitdaļu ātrāks.

Tikmēr septīto vietu ieņem Jānis Vorobjovs ar stūrmani Andri Mālnieku (Mitsubishi Lancer Evo X), kuri no līderiem atpaliek 29,2 sekundes, savukārt devītajā pozīcijā ir Raimonda Kisiela un Arņa Roņa ekipāža (“Škoda Fabia R5”), kura no pirmās vietas atpaliek 44,5 sekundes. Vorobjovs ir trešais N4 klases ieskaitē.

0 Komentāru