Komentāri
Serģis: Šī sezona Jonasam būs psiholoģisks pārbaudījums
Foto: F64

Talantīgajam motokrosa braucējam Paulam Jonasam, kurš pērn kļuva par pasaules vicečempionu MX2 klasē, gaidāmā sezona būs psiholoģisks pārbaudījums, uzskata sportista menedžeris un pieckārtējais pasaules čempions motokrosā blakusvāģiem Kristers Serģis.

Jonass, kurš pārstāv KTM rūpnīcas komandu Red Bull KTM Factory Racing, pērn aizvadīja pirmo pilno sezonu pasaules čempionātā MX2 klasē. Latvietis līdz pēdējam posmam pretendēja uz čempiona titulu, bet noslēgumā ieņēma otro vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Rezultāts bija atbilstošs ieguldītajam darbam ziemas periodā un iepriekšējos gados. Sezona bija veiksmīga, izdevās izvairīties no traumām. Bija ļoti labs tehniskais nodrošinājums un treneri. Protams, neviens necerēja, ka viņš būs otrais, tostarp arī es nē. Manas optimistiskās prognozes bija piektais vai sestais. Mazais mērķis bija nostabilizēties desmitniekā. Pauls izdarīja krietni vairāk, nekā jebkurš no viņa gaidīja,” sarunā ar aģentūru LETA atzina Serģis. “Šogad viņam būs psiholoģisks pārbaudījums – kā viņš spēs tikt galā ar sevi. Sportistam, kurš pēc kaut kā tiecas, vienmēr gribas sasniegt vairāk. Vai šī būs tā sezona, kad viņam vajag pārspēt pašam sevi – es domāju nē. Tā īstā sezona viņam būs nākamā. Šosezon viņam vēl jāstiprina sevi, meistarība un visas pārējais – jāpilnveidojas. Jāveic katrs brauciens maksimāli droši.”

FOTO: Pauls Jonass sacensību karstumā

Jonass patlaban atrodas Beļģijā, kur fiziskajos treniņos uzrādījis labus rezultātu, taču guvis arī nelielu savainojumu. “Viņš guvis nelielu traumu – savainojis īkšķi. Tamdēļ nepiedalīsies pirmajās divās plānotajās sacensībās – šonedēļ Anglijā un arī Itālijas čempionāta posmā. Vakar runāju ar Paulu. Fiziskās sagatavotības treneris un pārējie ir ļoti apmierināti. Rādītāji ir krietni uzlabojušies, salīdzinot ar iespēto, kas bija pagājušajā gadā tieši šajā pašā laikā. Tas darbs, ko viņš ir ieguldījis, iet pareizajā virzienā,” pastāstīja Serģis.

Pasaules čempionāta sezonas pirmais posms paredzēts 27. februārī Katarā. “Protams, ka sākumā šis savainojums mazliet viņu izsita no ritma, bet galvenais ir stabilitāte un nepieļaut rupjas kļūdas. Lai negūtu traumas jau sezonas sākumā,” uzsvēra Serģis, kurš ir īpašnieks “Zelta zirga” sporta kompleksam Ķegumā, kur 1. maijā notiks sezonas sestais posms.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl