Saulesbriļļu kompānija aizskar F1 pilota Peresa jūtas

Komentāri
Saulesbriļļu kompānija aizskar F1 pilota Peresa jūtas
Foto: LAPRESSE/SCANPIX

Pirmās formulas (F1) meksikāņu pilots Serhio Peress pārtraucis līgumu ar savu privāto sponsoru, kas bija publicējis joku pēc Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta vēlēšanās.

Saulesbriļļu uzņēmums Hawkers trešdien savā spāņu tvitera kontā ierakstīja, ka meksikāņi var iegādāties brilles, lai paslēptu “asarainās acis, kad rīt būvēsiet sienu”. Frāze atsaucās uz Trampa priekšvēlēšanu kampaņā teikto, ka viņa uzvaras gadījumā uz Meksikas un ASV robežas tiks būvēta siena, ko turklāt darīs par meksikāņu līdzekļiem.

Jau pāris stundu vēlāk Force India komandas braucējs Peress turpat tviterī paziņoja, ka pārtrauks līgumu ar uzņēmumu. “Es neļaušu ņirgāties par manu valsti,” uzsvēra braucējs. Tikmēr Hawkers par saviem izteikumiem vēlāk atvainojās, nosaucot to par “smagu kļūdu”.

Zīmīgi, ka abas puses sadarbību sāka vien šomēnes. Pašlaik 26 gadus vecajam Peresam jau kopš 15 gadu vecuma galvenais sponsors ir Meksikas bagātākais uzņēmējs Karloss Slims. Peress F1 pilota gaitas sāka 2011.gadā, nākamās divas sezonas pavadot Sauber vienībā. 2013.gada sezonā meksikānis pārstāvēja McLaren vienību, bet kopš 2014. gada startē “Force India” rindās.

Lasi vēl