Satricinājums! Alonso piedraud ar aiziešanu no pirmās formulas

Komentāri
Satricinājums! Alonso piedraud ar aiziešanu no pirmās formulas
Foto: AFP/SCANPIX

Pieredzējušais spāņu pilots Fernando Alonso ceturtdien piedraudējis ar aiziešanu ne tikai no “McLaren” komandas, bet arī visa Pirmās formulas (F1) pasaules čempionāta.

Kādreiz ļoti spēcīgā “McLaren” komanda kopš 2015.gada sadarbojas ar dzinēju piegādātājiem “Honda”, tomēr rezultāti šo divarpus sezonu laikā bijuši ļoti vāji, vienībai vairāk cīnoties par iekļūšanu pirmajā desmitniekā nekā goda pjedestālu. Pašlaik 35 gadus vecais Alonso jau pirms tam bija norādījis, ka varētu atstāt “McLaren” komandu, bet ceturtdien par to pavēstīja vēlreiz, vienībai rezultātu uzlabošanai dodot laiku līdz septembrim. Šosezon ne spānis, ne viņa komandas biedrs Štofels Vandorns no Beļģijas šosezon sešos posmos nav spējuši tikt pie punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Trešais čempiontituls ir mana prioritāte,” teica Alonso, kurš par F1 čempionu kļuva 2005. un 2006.gadā. “Ierados “McLaren”, lai uzvarētu, bet jau trīs gadus mēs nespējam to izdarīt. Ja mums tas neizdosies, ielēkšu kādā citā automašīnā jebkurā citā sacensību seriālā.” “Nebaidos no nākotnes. Ja nespēju būt veiksmīgs šeit, došos prom un sacentīšos citā sacensību seriālā,” norādīja pieredzējušais braucējs.

Maijā Alonso startēja slavenajās Indianapolisas 500 jūdžu autosacīkstēs. Viņš ilgu laiku bija starp līderiem, taču neilgi pirms finiša neizturēja mašīnas dzinējs. Alonso gatavs pamest F1 čempionātu, ja vēl vairāk tik palielināts posmu skaits. “Kad sāku braukt F1, kalendārā bija 16 posmi un vēl testi. Šobrīd tie ir 20-21 etapi, sagatavošanās, testi, sponsoru lietas un vēl daudz kas. Ja būs vēl vairāk posmu, tas man vienkārši būs par daudz,” izteicās Alonso. “Savu nākotni izlemšu pēc vasaras. Vēlos dzīvot kvalitatīvi. Šim tam ir jāmainās.”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl