“Sapnis. Kaut kas nereāls.” Fernando Alonso pirms pēdējām sacīkstēm raksturo savu karjeru

0 Komentāru
“Sapnis. Kaut kas nereāls.” Fernando Alonso pirms pēdējām sacīkstēm raksturo savu karjeru
MCLAREN F1

Šajā nedēļas nogalē Abudabi tiks aizvadīts pēdējais Formula 1 sezonas posms. Pēdējais karjerā tas būs leģendārajam spāņu braucējam Fernando Alonso.

“Sapnis. Kaut kas nereāls, ” tā 37 gadus vecais Alonso atbildēja CNN žurnālistei uz jautājumu, kā viņš raksturotu savu 17 gadus garo F1 karjeru.

Video:

“Tu neesi gatavs pieredzēt lielu daļu lietu, kas ar tevi notiek 22 vai 25 gadu vecumā. Tu vienkārši izbaudi sacīkstes un braukšanu, ” atzīst Alonso.

“Tas ko atstāšu aiz sevis, tā nebija īstā pasaule, tas bija sapnis. Tas bija nereāli.”

F1 Alsonso debitēja 2001.gadā “Minardi” komandas sastāvā vien 20 gadu vecumā. Pēc diviem gadiem spānis pievienojās “Renault” komandai, kur kļuva par tā laika jaunāko “pole-positon” ieguvēju, turklāt 2005.gadā kļuva par jaunāko F1 čempionu un gadu vēlāk izcīnīja vēl vienu titulu.

2007.gadā Fernando pievienojās “Mclaren” komandai, kurā viņa komandas biedrs bija tajā laikā tikai 22 gadus vecais Luiss Hamiltons, taču jau pēc gada spānis atgriezās “Renault”.

2010.gadā Alsonso pārcēlās uz “Ferrari” komandu, kur jau debijā spēja izcīnīt uzvaru. Kopš 2015.gada sportists atkal pārstāv “Mclaren”, kur gan nav rādījis to labāko sniegumu.

0 Komentāru