Sabulis: Komandā bijām viens par visiem un visi par vienu

0 Komentāru
Sabulis: Komandā bijām viens par visiem un visi par vienu
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas motokrosa izlase nedēļas nogalē aizvadītajā Nāciju kausā motokrosā bija ļoti saliedēta, uzsver komandas līderis Kārlis Sabulis.

Jau ziņots, ka Latvijas motokrosa izlase, kurā startēja Sabulis, Mairis Pumpurs un Toms Macuks, svētdien Mantujā izcīnīja 15. vietu Nāciju kausā.

Piektdien izlozē Latvijas komanda saņēma otro vietu, kas nozīmēja, ka sestdien kvalifikācijas braucienā sportisti stājās otrajā stara pozīcijā. Tas visiem trim latviešu braucējiem nodrošināja ļoti labus rezultātus kvalifikācijā. Svētdien finālbrauciena savā startā Macuks krita, kā rezultātā sacensības vairs neturpināja. Sabulis otrajā finālbrauciena startā aizbrauca visiem konkurentiem pa priekšu, tā nobraucot vairākus apļus, bet visjaunākajam komandas dalībniekam Pumpuram šī bija debija šādās sacīkstēs.

Sabulis intervijā Latvijas Motosporta federācijai (LaMSF) pastāstīja, ka izlozētā kvalifikācijas otrā starta vieta deva labas un pozitīvas emocijas.

“No piektdienas vakara ar tādu domu visa komanda to arī tā uztvērām. Kvalifikācijā visiem padevās braucieni. Prieks par kvalifikācijā izcīnīto sesto vietu. Nevienā brīdī nebija tā, ka sestdien nobraucām un domājām, ka darbs ir izdarīts. Svētdien ir tāda pati diena un jāizdara tieši tas pats. Ar tādu domu gājām gulēt, ar tādu domu arī cēlāmies. Prieks, ka neviens neatslāba pēc sestdienas, visi sapratām, ka varam arī finālā braukt tieši tāpat. Komandā bijām viens par visiem un visi par vienu. Saliedēti. Visiem bija viens mērķis, parādījām, ka kopā esam spēcīgi,” LaMSF citē Sabuļa teikto.

Sabulis atzīmēja, ka viņam veiksmīgajā braucienā temps bija jau no pirmajiem apļiem. “Braucu pēc iespējas ilgāk visiem pa priekšu, cik ātri un labi vien varēju. Lieki netrakoju, jo bija jābrauc uzmanīgi. Braucu ar domu, ka esmu treniņā, braucu viens, un neviens netraucē. Ar tik brīvu galvu arī turpināju. Emocijas radās tikai pēc finiša, tikai tad sapratu, kur es biju un ko izdarīju. Trase bija “špūraina”, līkumi bija pielijuši ar biezām smiltīm. Ja gribēju apdzīt, bija krasi jāmaina trajektorijas un agresīvāk jābrauc. Aizbraucot startā pirmajam, tas bija liels bonuss,” stāstīja Sabulis.

Tikmēr LaMSF motokrosa komisijas vadītājs Kristers Serģis pauda gandarījumu, ka sportisti spēja uzrādīt tik augstu rezultātu sestdien.

“Viss izskatījās ļoti cerīgi un arī braucieni bija labi. Diemžēl svētdien Toma kritiens pārvilka svītru pāri labam komandas kopvērtējuma rezultātam, toties individuāli Kārlis sevi ļoti labi parādīja. Arī Mairis pirmās ugunskristības izturēja godam. Abus braucienus finišēja smagos apstākļos. Kārlis un Toms ir ar pieredzi, bet Mairim pirmās sacensības. Izpildījums bija labs. Nākotnē mums ir cerība uz labiem rezultātiem,” secina Serģis.

0 Komentāru

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru