Komentāri

Ļoti aizraujoša un notikumiem bagāta cīņa risinājās Asenes Grand Prix posmā, kurā par uzvaru astoņu apļus līdz beigām sacentās Valentīno Rosi un Marks Markess. Septītajā aplī vadībā izvirzījās Markess, taču divus apļus pirms finiša Rosi veica neierastu apdzīšanu, par ko izpelnījās skatītāju ovācijas.

Pēc sacensībām ļoti neapmierināts par Rosi apdzīšanas manevriem bija Marks Markess, kurš uzskatīja, ka Rosi veicis nekorektas darbības. Pasaules čempionāta kopvērtējuma vadībā joprojām atrodas Rosi, kuram ir 163 punkti, bet par desmit punktiem mazāk ir Lorenso. Savukārt trešais ar 107 punktiem ir Itālijas pārstāvis Andrea Jannone no Ducati komandas, kurš šoreiz bija ceturtais. Tikmēr Markess ar 89 punktiem pakāpies uz kopvērtējuma ceturto vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl