Rosberga un Hamiltona duelis turpinās Ostinas trasē Teksasā

Pievienot komentāru
Rosberga un Hamiltona duelis turpinās Ostinas trasē Teksasā
Foto: EPA/LETA

F1 čempionāta līderis Niko Rosbergs uz ASV Lielās Balvas izcīņu ierodas ar 33 punktu pārsvaru. Tas nozīmē, ka atlikušajos četros posmos Niko pietiek ar četrām otrajām vietām, lai tiktu pie kārotā titula.

Līdzšinējie rezultāti liecina, ka galvenajam favorītam Ostinā vajadzētu būt Luisam Hamiltonam – viņš šajā trasē uzvarējis trijās no četrām notikušajām sacīkstēm. Aiz abiem Mercedes pilotiem turpināsies cīņa starp Red Bull duetu Danielu Rikjardo un Maksu Verstapenu, un Ferrari braucējiem Sebastianu Fetelu un Kimi Raikonenu.

Jānis Janševics, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Katrs no četriem atlikušajiem F1 posmiem var beigties ar čempionāta kulmināciju – vēl viena Hamiltona neveiksme un Rosberga uzvara var par 90% nodrošināt Mercedes vācu pilotu ar viņa pirmo čempiona titulu. Teksasā gan līdz šim ir dominējis Hamiltons, kurš Ostinas trasē uzvarējis trijās reizēs no četrām. Rosberga panākumi šeit ir krietni pieticīgāki – pēdējās divās sezonās vācietis, neskatoties uz labākajiem laikiem kvalifikācijā, finišējis otrais. Protams, ka arī Ostinā turpināsies cīņa starp Red Bull un Ferrari, Force India un Williams, tomēr galvenā uzmanība būs pievērsta Rosberga un Hamiltona duelim.”

ASV Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 22.oktobrī

01:50 1.treniņbraucieni.

03:50 2.treniņbraucieni.

20:50 Kvalifikācija.

Svētdien, 23.oktobrī

00:05 3.treniņbraucieni.

21:50 ASV GP.

Lasi vēl