Rīgā nākamgad notiks pasaules čempionāta rallijkrosā posms

Pievienot komentāru
Rīgā nākamgad notiks pasaules čempionāta rallijkrosā posms
EDIJS PĀLENS, LETA

Rīgā nākamgad tomēr notiks pasaules čempionāta rallijkrosā posms, ceturtdien preses konferencē paziņoja posma rīkotāji.

Latvijas etapa sacensības Biķernieku trasē norisināsies 19. un 20.septembrī.

Oktobra beigās pasaules čempionāta rīkotāji paziņoja nākamās sezonas kalendāru, kurā divas norises vietas vēl netika atklātas. Viens no tiem bija devītais etaps, kas parasti norisinājās Latvijā.

Iepriekš Latvijas posma nākotne kalendārā bija miglā tīta. Jau jūnijā tika ziņots, ka pēc sarunām ar Latvijas valdību un pasaules čempionāta rīkotājkompāniju IMG izveidojās situācija, kuras rezultātā Latvija varēja zaudēt vietu sacensību kalendārā.

Even at the darkest hour, we did not lose our hope! We kept our eyes focused, and continued looking. And just like that,…

Posted by Neste World RX of Riga on Thursday, November 21, 2019

Licences maksa 2016.gadam bija aprēķināta 350 000 eiro apmērā, 2017.gadam – 400 000 eiro, bet 2018.gadam – 450 000 eiro. Šobrīd tā apstājusies pie pusmiljona eiro.

Latvijā pasaules čempionāta etaps rallijkrosā Biķernieku trasē noticis jau četrus gadus pēc kārtas. Šosezon Latvijā septembra vidū norisinājās planētas meistarsacīkšu devītā posma sacensības.

Posms Latvijā divus gadus saņēma balvu kā vislabāk sarīkotās pasaules rallijkrosa čempionāta sacensības, kā arī divas reizes saņēmis Latvijas Gada balvu sportā nominācijā “Gada sporta notikums”.