Reinis Nitišs rallijā “Liepāja” startēs ar aizmugures piedziņas ”Abarth 124”

Pievienot komentāru
Reinis Nitišs rallijā “Liepāja” startēs ar aizmugures piedziņas ”Abarth 124”
FIAERC.COM

Reinis Nitišs FIA Eiropas rallija čempionāta posmā “Rally Liepāja” piedalīsies ar aizmugures piedziņas “Abarth 124 Rally” auto, bet stūrmaņa krēslā redzēsim pieredzējušo Māri Kulšu.

Eiropas rallija čempionāta posms “Rally Liepāja” notiks 24.-26. maijā.

”Pēc Abū Dabī rallijkrosa sacensībās piedzīvotās avārijas un sekojošajām remonta izmaksām jau biju samierinājies, ka startu “Rally Liepāja” šogad nāksies atcelt. Taču, pateicoties maniem partneriem- “Circle K”, “Stihl”, “Citadele” un “If apdrošināšana”, kuri operatīvi un aktīvi reaģēja uz “Abarth’ piedāvājumu, esmu gatavs pilnīgi jaunam un iepriekš neparedzētam izaicinājumam. Rallijā uz starta stāšos ar visai neierastu auto – Latvijā ļoti reti sastopamu aizmugures piedziņas “FIAT Abarth 124 Rally”!” iesāk Reinis Nitišs.

””Rally Liepāja” startēšu ar franču komandas apkalpotu itāļu auto, un plānojam vēl pirms rallija aizvadīt vienu testu dienu. Sacīkstes ar aizmugures piedziņas spēkratiem manā pieredzē aprobežojas vien ar kartingu, bagiju un startiem ”Žiguļu” kausā, tādēļ treniņiem būs ļoti liela nozīme. Tā būs arī iespēja sastrādāties ar manu jauno stūrmani – pieredzējušo Māri Kulšu.

Ar nepacietību gaidu “Rally Liepāja”, kas solās būt ļoti ātrs, sarežģīts un sportiskām intrigām piepildīts. Tāpēc divtik liels prieks, ka varēšu būt daļa šā pasākuma un kārtējo reizi papildināt savu pieredzi. “Rally Liepāja” šogad būs pēdējais rallijs Latvijā, un arī laikapstākļus sola vasarai atbilstošus, tā kā daudz variantu jau nav – tiekamies ātrumposmos, un esiet klāt mūsu piedzīvojumos ar kolorīto “FIAT Abarth 124 Rally” auto,” pirms sacensībām saka Reinis Nitišs.

Reiņa Nitiša dalība FIA Eiropas rallija čempionāta posmā iespējama atbalstam dēļ, ko sniedz “Circle K”, “Ginalas”, “Ošukalns”, “Citadele”, Latvijas Valsts meži, “airBaltic”, “Vizionette”, Rīgas Brīvosta, Jēkabpils dome, “Gefa Latvija”, “Auto 5”, “If apdrošināšana” un “RA Events”. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram /reinisnitiss, Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.