Komentāri

Latvijas rallijkrosa zvaigzne Reinis Nitišs pēc Pasaules rallijkrosa čempionāta Zviedrijas posma kopvērtējumā ieņem piekto vietu, no otrās vietas īpašnieka Johana Kristofersona atpaliekot 19 punktus. Pēc sacīkstēm Hejesas trasē Reinis atbildēja uz fanu uzdotajiem jautājumiem.

Lai arī šogad izcīnītu uzvaru kādā no posmiem, Reinim biežāk jābrauc ārpus savas komforta zonas un vairāk jāriskē. Kaut arī radiosarunas ar komandu nav tik intensīvas kā F1, arī rallijkrosa braucēji saņem informāciju par konkurentiem, brīdi, kad jādodas džokera aplī. Reinis stāsta arī par melno karogu lietošanu, aizraujošo cīņu ar Peteru Solbergu un mērķiem sezonas atlikušajā daļā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau nākamsezon mēs Reiņa Nitiša cīņu ar planētas ātrākajiem braucējiem varēsim redzēt arī Rīgā – Biķernieku sporta bāzē notiks pasaules čempionāta posms. Svinīgajā pasākumā un pirmajā simboliskajā četru apļu braucienā kopā ar Reini Nitišu devās arī Peters Solbergs – 2003.gada pasaules čempions rallijā un 2014.gada pasaules čempions rallijkrosā!

FOTO no svinīgā pasākuma Biķernieku trasē:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl