Reinis Nitišs pēc pirmās dienas Portugālē devītais

Komentāri

Ar divām kvalifikācijas kārtām sestdien sākās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāts, kurā SUPERCAR klasē startē arī jēkabpilietis Reinis Nitišs. Nitišs pirmajā kvalifikācijas kārtā uzrādīja devīto ātrāko laiku, savukārt otrajā kārtā – vienpadsmito, kas pēc pirmās sacensību dienas ļauj viņam ierindoties 9. vietā.

Vēl viens Latvijas braucējs Jānis Baumanis Eiropas rallijkrosa čempionātā  pēc sestdien aizvadītiem kvalifikācijas braucieniem atrodas sacensību vadībā SUPER 1600 klasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules RX pirmā sacensību diena norisinājās visnotaļ rudenīgos laika apstākļos – Montalegrē gaisa temperatūra sasniedza vien 10 grādus, pūta spēcīgs vējš un visas dienas garumā lija lietus, kas pamatīgi izmērcēja trases segumu, braukšanu pa to, padarot īpaši sarežģītu un viltīgu.

Nitišs pirmās kvalifikācijas kārtas brauciena sākumā pieļāva kļūdu, kas viņam maksāja vienu zaudētu pozīciju, un braucienu viņš turpināja trešajā pozīcijā. Brauciena turpinājumā Nitišs zaudēja laiku, braucot aiz lēnākā Kristofersona, tomēr spēja pakāpties par vietu augstāk, kad Joker apļus veica viņa konkurenti.

Otrās kvalifikācijas kārtas brauciena sākumā Nitišs pieļāva nelielu kļūdu startā, pēc kura uzreiz veica Joker apli un iesāka neveiksmīgu cīņu ar Ekstremu par ceturto pozīciju. Brauciena izskaņā Nitišam izdevās pakāpties par vietu augstāk, kad Joker apli veica Štols.

”Beidzot varējām novērtēt Olsbergs MSE automašīnu veiktspēju sacensību režīmā, un jāsaka, ka braukšana ar tām ir ļoti laba – komanda ir izdarījusi ievērojamu darbu un spērusi vairākus soļus uz priekšu. Par to liecina arī komandas biedra Andrēasa Bakeruda rezultāti – viņš uzrādīja ātrāko laiku pirmajā kārtā un pēc pirmās dienas ir sacensību līderis. Pašam šī diena izdevās mazāk veiksmīga, pieļāvu vairākas kļūdas, kas neļāva uzrādīt pašus ātrākos apļa laikus. Tomēr, spēju ierindoties starp desmit ātrākajiem braucējiem, kas ir pietiekami laba pozīcija, lai rīt varētu sasniegt augstvērtīgu rezultātu. Šodien vēl analizēsim visus mums pieejamos tehniskos datus, lai rīt spētu braukt vēl ātrāk. Ja braucienus veikšu savā tempā un bez muļķīgām kļūdām, tad arī rezultāts neizpaliks!” pēc pirmās sacensību dienas optimistiski noskaņots ir Reinis Nitišs.

Rallijkross kanālā TV6, Skaties.lv, TVPlay.lv

Svētdien, 26.aprīlī

16:00 FIA Pasaules čempionāta posms rallijkrosā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl