Komentāri

Pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) ceturtajā posmā prestižākajā pilnpiedziņas SuperCar klasē jēkabpilietis Reinis Nitišs pēc visu kārtu veikšanas ierindojās piektajā vietā, kvalificējoties pusfinālam, kurā viņš izcīnīja trešo vietu un nodrošināja startu finālā.

Sacensību finālbrauciena finišu Nitišs sasniedza piektajā vietā, kopsummā iegūstot 18 punktus un čempionāta kopvērtējumā pakāpjoties uz piekto vietu. Nākamais Pasaules RX posms no 19. līdz 21. jūnijam norisināsies Vācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien Lidenhilā valdīja īsteni pavasarīgs laiks – par prieku visiem klātesošajiem rallijkrosa līdzjutējiem visu dienu spīdēja saule, un vien pašās dienas beigās sāka nedaudz līt. Tomēr lietus ātri vien mitējās un nespēja būtiski saslapināt Lidenhilas trasi. Pēc četru kvalifikācijas kārtu veikšanas Nitišs ierindojās piektajā vietā, tādējādi kvalificējoties pusfinālam.

Sacensību pusfinālu Nitišs uzsāka no trešās starta vietas, kuru nosargāja arī pēc pirmā līkuma veikšanas. Brauciena turpinājumā Nitišs sekoja līderiem Sūlbergam un Kristofešonam, tomēr konkurentu saceltie putekļi šoreiz neļāva Reinim uzrādīt ātrus apļa laikus. To izmantoja Timijs Hansens, kurš samazināja jēkabpilieša pārsvaru, un brīdī, kad Nitišs veica savu Joker apli, jau atradās Nitišam cieši aizmugurē. Abi braucēji uzsāka viena apļa garu spēkošanos par pēdējo ceļazīmi uz finālu, kurā spēcīgāks izrādījās Nitišs, kurš nosargāja trešo vietu un iekļuva sacensību finālā.

Finālbraucienā Nitišs startēja no piektās starta vietas, un brauciena sākumā pakāpās uz trešo pozīciju. Tomēr brauciena laikā uzrādītie apļa laiki šoreiz nebija pietiekami ātri, un arī konkurenti nepieļāva kļūdas, liedzot Nitišam trasē apsteigt kādu no sāncenšiem. Pēc Joker apļa veikšanas Nitišs atkāpās uz piekto pozīciju, kurā arī sasniedza finišu.

”Sacensību gala rezultāts šoreiz tika izšķirts jau pusfinālā, kad sekoju brauciena līderiem, un, apgrūtinātas redzamības apstākļos, nācās zaudēt vērtīgu laiku. Liels gandarījums, ka spēju iekļūt finālā, jo tik spēcīgā konkurencē, kāda bija šajā posmā, no pēdējās starta rindas izcīnīt uzvaru ir pavisam niecīgas izredzes!

Lai vai kā, esmu apmierināts, ka Lidenhilā izdevās izpildīt komandas noteikto uzdevumu un iekļūt sacensību finālā. Tomēr nākamreiz vēlos sasniegt vairāk!

Liels prieks, ka rallijkross spēj aizraut arvien lielāku skaitu fanu, kuri rod iespēju izbrīvēt laiku un klātienē apmeklē pasaules čempionāta posmus. Ikreiz, kad trases malā redzu Latvijas karogu vai dzeltenajos kreklos tērptus fanus, uzņemu papildu enerģiju, kas sacensību nogalē ir ļoti nepieciešama! Tiekamies pēc četrām nedēļām Vācijā!” tā Reinis Nitišs.

Reinis Nitišs Lielbritānijā izcīnīja 18 punktus – 12 punktus par piekto vietu pēc četrām kvalifikācijas kārtām, kā arī 4 punktus par trešo vietu pusfinālā un 2 punktus par piekto vietu finālā. Četru posmu laikā Nitišs iekrājis 61 punktu un šobrīd Pasaules RX kopvērtējumā pakāpies uz 5. vietu. Čempionāta līderpozīcijā ar 112 punktiem izvirzījies Lielbritānijas posma uzvarētājs Peters Solbergs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl