Reinis Nitišs Pasaules RX Lielbritānijas posmā

Komentāri

Svētdien Lidenhilas trasē Lielbritānijā pasaules rallijkrosa čempionāta ceturtajā posmā piedalās divi Latvijas braucēji – Reinis Nitišs un pirmo reizi šosezon arī Jānis Baumanis.

Pēc pirmajiem trijiem posmiem Portugālē, Vācijā un Beļģijā līderis SuperCar klasē ir pasaules čempions Peters Solbergs ar 82 punktiem, kurš par 22 punktiem apsteidz Johanu Kristofersonu. Reinis Nitišs ir sestais 43 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Baumanis ar 53 punktiem ir līderis Eiropas čempionāta Super 1600 klasē. Jānis par 10 punktiem apsteidz francūzi Andrē Dibūru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl