Reinis Nitišs Pasaules RX Beļģija posmā

0 Komentāru
Reinis Nitišs Pasaules RX Beļģija posmā
Foto: OLSBERGS MSE

Jēkabpilietis Reinis Nitišs iepriekšējā posmā Hokenheimā uzvarēja savā pusfināla braucienā un iekļuva finālā, kurā finišu sasniedza otrajā vietā, atzīstot vien pasaules čempiona Petera Solberga pārākumu un iegūstot 26 punktus.

Līderis SUPERCAR klasē ir Solbergs, kuram pēc pirmajiem diviem posmiem ir 15 punktu pārsvars pār Johanu Kristofersonu, vēl par 5 punktiem mazāk ir Andreasam Bakerudam un Timijam Hansenam, bet Nitišs kopvērtējumā ir piektais ar 34 punktiem.

Sestdien pirmajā kvalifikācijas kārtā, slapjā trasē, Reinis Nitišs uzrādīja 15. ātrāko laiku, savukārt otrajā kārtā – 14., kas pēc pirmās sacensību dienas ļauj viņam ierindoties 13. vietā.

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pēc otrās vietas Hokenheimas trasē Reinis Nitišs šīs nedēļas posmā Beļģijā noteikti cer atkal kāpt uz goda pjedestāla, lai vēl vairāk uzlabotu savas pozīcijas kopvērtējumā. Pērn Metē trasē Reinis piedzīvoja sadursmi ar Hiningu Solbergu un vēlāk finālā neiekļuva, tāpēc tagad visas iespējas uzlabot rezultātu. Kopvērtējumā vienīgi čempions Peters Solbergs jau paguvis iekrāt pārsvaru, kamēr pārējie priekšā esošie sāncenši, tostarp arī komandas biedrs Andreass Bakeruds, Reinim ir sasniedzami un apsteidzami jau šajā posmā Beļģijā, kur paralēli notiks arī Super1600 klases sacīkstes un tātad atkal redzēsim darbībā arī Jāni Baumani.”

Pasaules rallijkrosa čempionāts portālā Skaties.lv:

Svētdien, 17.maijā

15:00 Pasaules rallijkrosa čempionāts. Beļģijas posms.

Pasaules rallijkrosa čempionāts kanālā TV6:

Svētdien, 17.maijā

15:00 Pasaules rallijkrosa čempionāts. Beļģijas posms.

Pasaules rallijkrosa čempionāts kanālā VSB:

Svētdien, 17.maijā

16:00 Pasaules rallijkrosa čempionāts. Beļģijas posms.

0 Komentāru